خانه / اجتماعی / اجازه دخل و تصرف در آرای مردم نمی‌دهیم

اجازه دخل و تصرف در آرای مردم نمی‌دهیم

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کردستان گفت: به مردم اطمینان می‌دهم که ستاد انتخابات استان و شهرستان بیجار از تک‌تک آرای آنها حفاظت خواهند کرد و به کسی اجازه دخل و تصرف در آرای مردم نمی‌دهند.

دکتر ابراهیم زارعی در جلسه ستاد انتخابات استان کردستان در سنندج، با بیان اینکه وظیفه ما برگزاری انتخابات سالم است، اظهار کرد: به مردم اطمینان می‌دهم تیم‌های ستاد انتخابات استان و شهرستان بیجار مشغول خدمت هستند، از تک‌تک آرای آنها حفاظت خواهند کرد و به کسی اجازه دخل و تصرف در آرای مردم را نمی‌دهند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کردستان افزود: کسانی که سعی در ایجاد شبه در برگزاری انتخابات می‌کنند، بدانند که در هر شعبه اخذ رای ۱۹ نفر بعنوان ناظر و بازرس و عوامل اجرایی با افکار و گرایش‌های متفاوت بر نحوه برگزاری انتخابات نظارت می‌کنند.

زارعی خاطرنشان کرد: در شهرستان بیجار رقابت در دومین دوره انتخابات بسیار سخت است و امیدوارم که مشارکت مردمی بالایی داشته باشیم.

وی اضافه کرد: تمام پروتکل‌های بهداشتی در جریان برگزاری انتخابات در بیجار رعایت می‌شود و امیدواریم مردم حضور پررنگی در انتخابات داشته باشند.

وی تصریح کرد: تمامی شعب اخذ رای قبل از شروع رای‌گیری ضدعفونی خواهند شد و مواد ضد عفونی کننده و بهداشتی برای استفاده رای دهندگان قرار داده می‌شود.

وی خطاب به مجریان برگزاری انتخابات گفت: برای تهویه هوا پنجره‌های محل اخذ رای از ابتدا تا پایان رای گیری باز باشد.

استان کردستان دارای ۶ نماینده در پنج حوزه انتخابیه است که حوزه بیجار به دور دوم کشیده شد و روز ۲۱ ماه جاری نماینده ششم کردستان در مجلس مشخص خواهد شد.

شناسه خبر : 23789

این خبر رو هم ببینید

۹۰ غار در استان کردستان شناسایی شده است

معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان از شناسایی ۹۰ غار در این استان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =