خانه / سیاسی / اختلاس مالی باعث تعطیلی تلویزیون حزب دمکرات شد!

اختلاس مالی باعث تعطیلی تلویزیون حزب دمکرات شد!

منبع خبری ما در کویه، دلیل تعطیلی این تلویزیون را اختلاس مالی گسترده از سوی سران حزب اعلام کرد که در نهایت منجر به ورشکستگی آنها و از بین رفتن بودجه هنگفت این تلویزیون در هاتبرد شده است

تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۳ – ۱۶:۵۲
ساعاتی پیش منبع خبری بولتن نیوز،در مقر کویه حزب دمکرات کردستان ایران واقع در شهر کویه کردستان عراق، در تماس اختصاصی با خبرنگار بولتن نیوز، از تعطیلی غیرمنتظره تلویزیون تیشک حزب تجزیه طلب دمکرات کردستان ایران شاخه مصطفی هجری خبر داد.
تلویزیون تیشک حزب تروریست دمکرات کردستان ایران تعطیل شد!+اختلاس گسترده مالی دلیل تعطیلی
گروه بین الملل، ساعاتی پیش منبع خبری بولتن نیوز، در مقر کویه حزب دمکرات کردستان ایران واقع در شهر کویه کردستان عراق، در تماس اختصاصی با خبرنگار بولتن نیوز، از تعطیلی غیرمنتظره تلویزیون تیشک حزب تجزیه طلب دمکرات کردستان ایران شاخه مصطفی هجری خبر داد.
 
منبع خبری ما در کویه، دلیل تعطیلی این تلویزیون را اختلاس مالی گسترده از سوی سران حزب اعلام کرد که در نهایت منجر به ورشکستگی آنها و از بین رفتن بودجه هنگفت این تلویزیون در هاتبرد شده است.
 
به گزارش بولتن نیوز، بر اساس این خبر، تلویزیون تیشک ،حزب دمکرات کردستان ایران، مقارن ساعت ۱۵:۰۰ روز جمعه ۲۱ آذرماه ۱۳۹۳ برابر با ۱۲/۱۲/۲۰۱۴ میلادی،برنامه هایش قطع و کلا تعطیل شد.
 
یکی از دست اندرکاران این تلویزیون مامور شده تا در صورت تماس های اعضا و هوادارانشان با آنها در ارتباط با چرایی تعطیلی تلویزیون،اعلام کند که مشکلات فنی باعث تعطیلی شده است!
 
بر اساس اطلاعاتی که بدستمان رسیده،بسیاری از کمیته های خارج کشور حزب دمکرات کردستان ایران و همچنین دوستان و اعضاء و هواداران این حزب تروریستی در داخل کردستان عراق و خارج کشور،با افراد مرتبط به تلویزیون تماس گرفتند و متوجه شدند که اختلاس مالی هنگفتی اتفاق افتاده و حزب نتوانسته پول شرکت پخش کننده فرکانس را پرداخت کند و شرکت نیز تلویزیون را تعطیل کرده و بسته است.
 
جالب توجه اینکه منبع خبری ما اعلام کرده حزب دمکرات حتی هزینه زیادی کرده بود تا یک فیلم تبلیغاتی را نیز از فعالیتهای پیشمرگان در تلویزیون تیشک پخش کند تا خود را آماده نشان دهد!
 
اما تمام زحمات این سناریو از بین رفت و تنها مخارج آن روی دست مصطفی هجری باقی مانده است.
 
 
لازم به ذکر است که تلویزیون تیشک سال ۱۳۸۵ برابر با ۲۴/۰۵/۲۰۰۵ میلادی آغاز بکار کرد و در این چند سال چندین بار تعطیل شده است.
 
شایان ذکر است که مرکز اصلی تلویزیون تیشک،در کشور فرانسه است و از آنجا پخش می شود اما برخی از برنامه هایشان نیز در کردستان عراق در مقرات حزب دمکرات کردستان ایران در کویه آماده می شود.
 
این تلویزیون تاکنون هزینه های سنگینی را نیز بر دوش سران حزب دمکرات گذاشته است و در عین حال نیز موجب ثروتمند شدن افرادی شده که تازگی اختلاس کرده اند.

شناسه خبر : 16887

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =