خانه / اجتماعی /    از سوی رئیس پلیس آگاهی کردستان شایعه قتل‌های زنجیره‌ای در مریوان تکذیب شد

   از سوی رئیس پلیس آگاهی کردستان شایعه قتل‌های زنجیره‌ای در مریوان تکذیب شد

رئیس پلیس آگاهی کردستان ضمن تکذیب شایعه قتل‌های زنجیره‌ای در شهرستان مریوان، خودکشی را دلیل مرگ چهار شهروند مریوانی عنوان کرد.
 

 
        
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، علی احمدی‌تبار ظهر امروز در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی استان در سنندج ضمن تکذیب شایعه قتل‌های زنجیره‌ای مریوان دلیل مرگ چهار شهروند مریوانی را خودکشی اعلام کرد.
به گفته وی، بر اساس بررسی‌های انجام شده و همچنین تشخیص پزشک قانونی، دلیل چهار مورد مرگ یک ماهه اخیر در شهرستان مریوان، خودکشی است و هیچ مورد مشکوک مبنی بر وقوع قتل در آنها وجود ندارد.
رئیس پلیس آگاهی کردستان تصریح کرد: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته هر نفر از این افراد به دلایل کاملا غیرمشایه خودکشی کرده‌اند و برخی از شایعات مبنی بر اینکه این افراد به صورت مشابه کشته شده‌اند کاملا دروغ است.
احمدی‌تبار در پایان با بیان اینکه سه نفر از این تعداد در خانه شخصی خود اقدام به خودکشی کرده‌اند، گفت: با این وجود در زمینه خودکشی نیز در استان نسبت به سال گذشته ۹۰ درصد کاهش داشته‌ایم.
به گزارش فارس، در طول یک ماهه اخیر چهار شهروند مریوانی به دلایل مختلف خودکشی کرده‌اند که رسانه‌های بیگانه ضمن اعلام آمار ۹ نفره، آن را قتل‌های زنجیره‌ای عنوان کرده‌اند.
 

شناسه خبر : 9241

این خبر رو هم ببینید

اراضی ملی؛ معضلی که دست از سر سقزی ها بر نمی دارد

اراضی ملی یا تداخل مالکیت اراضی داخل محدوده یا روستاهای شهرستان سقز، معضلی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هفده =