خانه / سیاسی / استاندار بومی استان کردستان!!؟

استاندار بومی استان کردستان!!؟

با سلام یکی از بازدید کنندگان از سایت مطلبی را عنوان نمود که احساس کردم لازم است تا همشهریان و هم استانی های عزیز هم بدانند. البته این سایت در خصوص صحت و یا عدم صحت گفته های آقا یا خانم – به نام خ-م هیچ تعهدی ندارد.

مطلب جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی بیشتر ارائه شده است لذا خواهشمند است جناب آقای دکتر قادرمرزی نماینده محترم شهرستان های قروه و دهگلان توضیحات خود را جهت درج در همین سایت ارائه فرمایند

جناب آقای قادرمرزی
رئیس محترم مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی، دیروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار اظهار کردید دو دیدگاه در مورد تعیین استاندار برای کردستان مطرح بود اول اینکه استانداری تعیین شود که کارآمد و با تجربه باشد(چه بومی چه غیر بومی) دوم اینکه استانداری بومی و دلسوز انتخاب شود که در نهایت دیدگاه اولی بر دومی غالب آمد.آیا:
۱- این دو دیدگاه قابل جمع نبودند؟ ۲- اینگونه نظرات تضعیف کردن نیروهای بومی و خود نمایندگان نیست؟ ۳- اگر نیروی بومی کارآمد و باتجربه وجود ندارد چرا قبلا نسبت به معرفی نیروهای بومی اقدام کرده و آن را امضاء نمودید؟  4- آن نامه ها اشتباه بود یا این نظر جدید شما؟ ۵- شما که نماینده مردم و رئیس مجمع نمایندگان استان هستید آیا این نظر، مورد قبول مردم نیز می باشد؟

شناسه خبر : 19637

این خبر رو هم ببینید

لزوم تبیین اهمیت روز قدس در رسانه‌ها و فضای مجازی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان گفت: فضای مجازی و رسانه‌های جمعی نقش مهمی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =