خانه / اجتماعی / اطعام ۴ هزار نفر در موکب اهل سنت کردستان

اطعام ۴ هزار نفر در موکب اهل سنت کردستان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان از اطعام بیش از چهار هزار نفر در اولین روز فعالیت موکب اجرای نیت موقوفات اهل سنت کردستان خبر داد.


حجت‌الاسلام محمد کاروند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: فعالیت موکب اجرای امینانه نیت واقفین از روز پنجشنبه هفته گذشته در سنندج آغاز شد و تا ظهر جمعه بیش از ۴ هزار نفر از زائران اربعین در این موکب اطعام شدند.

وی خاطرنشان کرد: خدمات موکب شامل پذیرایی صبحانه، نهار، شام، آب معدنی، چای و شیر است که به صورت ۲۴ ساعته به زائرین امام حسین(ع) ارائه می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان با اشاره به سایر خدمات ارائه شده در موکب مستقر در خروجی سنندج به سمت کرمانشاه، گفت: موکب خدمات پزشکی با همکاری اورژانش ۱۱۵، اسکان موقت زائران با همکاری هلال احمر و غرفه نمازخانه و خدمات فرهنگی با همکاری اداره‌کل تبلیغات اسلامی از سایر خدمات ارائه شده به زائران در این مسیر است.

کاروند با اعلام اسامی متولیان موقوفات همکار در برپایی موکب اجرای نیت موقوفات اهل سنت کردستان گفت: این موکب با همکاری آقایان محمد صدیقی(متولی موقوفه امان‌الله خان ثانی)، احمد صدیقی(متولی موقوفه خانم بزرگ)، علیرضا وزیری(متولی موقوفه میرزا محمدرضا وزیر)، اردشیر معتمدوزیری(وکیل متولی موقوفه محمدتقی معتمدوزیری) و بهروز معتمدوزیری (وکیل متولی موقوفه ماهرخسار معتمدوزیری) برپا شده است.

شناسه خبر : 23328

این خبر رو هم ببینید

بازی عجیب فروشگاه های زنجیره ای با مردم/ / تخفیفات دروغین برای جذب مشتری

فروشگاه های زنجیره ای در بسیاری مواقع، تنها ظاهرسازی کرده و به تخفیف وانمود می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − یک =