خانه / اجتماعی / اعزام کاروان بسیج دانشجویی استان به مناطق عملیاتی

اعزام کاروان بسیج دانشجویی استان به مناطق عملیاتی

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دیشب در مراسم اعزام کاروان اردوهای راهیان نور بسیج دانشجویی استان کردستان به منطقه عملیاتی جنوب کشور افزود: دفاع مقدس در بردارنده یک فرهنگ غنی در مقاومت، ایستادگی، مجاهدت و ایثار است

سه شنبه ، ۱۹ فروردين ۱۳۹۳ ، ۰۸:۱۶
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دیشب در مراسم اعزام کاروان اردوهای راهیان نور بسیج دانشجویی استان کردستان به منطقه عملیاتی جنوب کشور افزود: دفاع مقدس در بردارنده یک فرهنگ غنی در مقاومت، ایستادگی، مجاهدت و ایثار است.
سردار محمد حسین رجبی افزود: انتقال معنویات و فرهنگ غنی از نسل دوران دفاع مقدس به نسل جوان امروز و نسل های آینده، همواره جزو اهداف اعزام کاروان های راهیان نور بوده و خواهد بود و باید این مهم استمرار داشته باشد.
وی گفت: برکات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ما را در دنیا در یک تراز برتر قراد داده تا جایی که امروز ایران اسلامی در همه سطوح زندگی و ابعاد مختلف قدرت جهانی و بین المللی، در اوج اقتدار است.
به گفته وی ایران بعد از انقلاب اسلامی با توکل بر خدا، نیروی اخلاص و جوانان مخلص به مقابله با دشمنی رفت که تا دندان مسلح بود و از سوی ۶۳ کشور دنیا پشتیبانی همه جانبه می شد.
وی گفت: یکی از ویژگی های مهم رزمندگان اسلام و شهدا که منجر به پیروزی ایران اسلامی شد ولایت پذیری و مطیع ولایت بودن آنان بود.
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: وظیفه ای که جوانان و دانشجویان در مقابل شهدا دارند این است که باید مطیع ولایت باشند و با تمام توان وارد این جبهه فرهنگی شوند و در سنگر علم، دانش و مطالعه و جبهه دانشگاه جهاد کنند.
سردار رجبی افزود: وظیفه دیگر زائران راهیان نور انتقال پیام خون شهدا است همانطور که اگر حضرت زینب(س) نبود پیام عاشورا امروز به دنیا منتقل نمی شد.منبع: صداوسیمای کردستان

شناسه خبر : 9341

این خبر رو هم ببینید

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی در کردستان افتتاح شد

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛ ذیل عنوان شورای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =