خانه / اجتماعی / افتتاح پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا در دانشگاه آزاد سنندج توسط فرمانده سپاه کردستان

افتتاح پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا در دانشگاه آزاد سنندج توسط فرمانده سپاه کردستان

پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا در دانشگاه آزاد سنندج با حضور فرمانده سپاه کردستان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، پیش از ظهر امروز پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا دانشگاه آزاد سنندج با حضور فرمانده سپاه بیت‌المقدس و روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی و آزاد کردستان افتتاح شد.

 این پایگاه واکسیناسیون با همکاری سپاه سنندج، بسیج جامعه پزشکی، مرکز شبکه بهداشت و درمان سنندج و دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان راه‌اندازی شده است.

سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در مراسم افتتاح این پایگاه عنوان کرد: بسیج از آغازین روزهای شیوع کرونا به موضوع مقابله با این ویروس ورود کرد و در برهه‌ای از زمان با طرح شهید سلیمانی مباحث پیشگیری و درمان ویروس کرونا را دنبال کرد و اکنون در موضوع واکسیناسیون این ویروس ورود پیدا کرده است.

وی از آمادگی سپاه کردستان برای بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های خود در انجام واکسیناسیون کرونا خبر داد و گفت: با تمام توان و امکانات آماده خدمتگذاری به مردم هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان هم از روند رو به رشد انجام واکسیناسیون در استان کردستان خبر داد و گفت: این روند نسبت به روزهای گذشته رشد قابل قبولی پیدا کرده است.

فرزین رضاعی نسبت به شیوع موج جدید کرونا هشدار داد و افزود: اغلب شهرهای استان کردستان اکنون درگیر ویروس دلتا هستند و تقریبا ظرفیت تخت‌های بستری بیمارستان‌های استان از حیث بیماری کرونا تکمیل شده است.

رضاعی از مردم خواست که همچنان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند و قطعا انجام واکسیناسیون به منزله کنار گذاشتن این پروتکل‌ها نیست و مردم باید کماکان از ماسک استفاده کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از تلاش‌های بسیج در طرح شهید سلیمانی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد.

جهانشیر امینی رئیس دانشگاه  آزاد اسلامی کردستان نیز از افتتاح ۴ پایگاه تجمیعی واکسیناسیون جدید در دیگر مراکز دانشگاه آزاد استان در شهرهای مختلف خبر داد و افزود: به سهم خود آماده هر نوع همکاری با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی کردستان برای انجام واکشسناسیون کرونا هستیم.

در ادامه فرمانده سپا بیت‌المقدس و رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از پایگاه واکسیناسیون کرونا در شهرک بهاران سنندج نیز بازدید کردند.

انتهای پیام/

شناسه خبر : 24904

این خبر رو هم ببینید

برای منصور عزیز/*آرمان نصرالهی

بعضی وقت ها پیش می آید که کلمات یاری نمی کنند و علیرغم اینکه یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =