خانه / سیاسی / افتتاح ۱۲پروژه عمرانی با اعتبار ۳.۲ میلیارد تومان در کردستان

افتتاح ۱۲پروژه عمرانی با اعتبار ۳.۲ میلیارد تومان در کردستان

سنندج-مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان از افتتاح ۱۱ پروژه عمرانی استانی و یک پروژه ملی استانی شده در دهه فجر امسال خبر داد.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان، محمدحسین محمدی با بیان این مطلب گفت: تنها پروژه “ملی استانی شده” که در دهه فجر امسال به بهره برداری رسید، طرح احداث ایستگاه پمپاژ ثقلی بهاران شهر سنندج بود که برای آن ۹ میلیارد ریال هزینه شده است.
وی افزود: پروژه آبرسانی به موچش شامل”حفر یک حلقه چاه، خط انتقال و برق رسانی” با ۳ هزار و ۱۱۰ میلیون ریال، پروژه کانال آبهای سطحی کامیاران با ۲ هزار و ۶۵۰ میلیون ریال، پروژه آبرسانی به کانی دینار شامل” حفر و تجهیز چاه، خط انتقال، برق رسانی و مخزن یکهزار مترمکعبی” با ۸ هزار و ۱۴۰ میلیون ریال و همچنین پروژه حفر و تجهیز چاه شماره ۴ “قلعه” قروه با ۲ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار از جمله طرح های عمرانی “استانی” است که در دهه فجر امسال به بهره داری می رسند.
مدیرعامل آبفا کردستان خاطرنشان کرد: پروژه احداث ساختمان سرچاهی چاه شماره ۲ دهگلان با ۳۷۰ میلیون ریال اعتبار، اصلاح شبکه توزیع آب این شهر با ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار و اصلاح شبکه جمع آوری فاضلاب شهر دهگلان در قالب دو برنامه “یک و دو” با یکهزار و ۷۴۰ میلیون ریال و یکهزار و ۳۵۰ میلیون ریال اعتبار از دیگر طرح های عمرانی “استانی” است که در این ایام افتتاح می شوند.
محمدی بیان کرد: حصارکشی چاه شماره ۲ و اصلاح شبکه توزیع آب شهر بلبان آباد، هر کدام با ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار و اصلاح شکبه آب و فاضلاب مسکن مهر دهگلان با یکهزار و ۸۸۱ میلیون ریال اعتبار، دیگر طرح های آبفا کردستان هستند که در قالب پروژه های “استانی” در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسند.
وی  یادآور شد: اعتبار کل طرح های عمرانی افتتاح شده در دهه فجر امسال “استانی” این شرکت ۲۳ هزار و ۱۴۱ میلیون ریال و اعتبار طرح های عمرانی “ملی استانی شده” نیز ۹ هزار میلیون ریال بوده است.
شناسهٔ خبر: ۳۸۹۵۱۳۴ – جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ – ۱۵:۳۷

شناسه خبر : 12279

این خبر رو هم ببینید

۲۷۸ داوطلب در کردستان جهت انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند

رئیس ستاد انتخابات کردستان ساعتی پس از پایان یافتن مهلت ثبت نام داوطلبان اظهار داشت: تعداد 278 نفر واجد شرایط در حوزه های انتخابیه استان، جهت شرکت در انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + سه =