خانه / اجتماعی / افزایش ۱۷ درصدی نرخ کرایه تاکسی در سقز از امروز  

افزایش ۱۷ درصدی نرخ کرایه تاکسی در سقز از امروز  

مسئول تاکسیرانی شهرداری سقز با اشاره به ابلاغ مصوبه نرخ کرایه تاکسی و موافقت شورای اسلامی شهر، گفت: نرخ کرایه تاکسی از صبح امروز در سقز ۱۷ درصد افزایش یافته است.
 

 
فرهاد مرادی با اشاره به ابلاغ مصوبه نرخ کرایه تاکسی و موافقت شورای اسلامی شهر، اظهار کرد: نرخ کرایه تاکسی از صبح امروز در سقز ۱۷ درصد افزایش یافته است.
وی با اشاره به ابلاغ مصوبه نرخ کرایه های تاکسی در سال ۹۲ توسط شورای اسلامی شهر سقز به شهرداری گفت: با رانندگانی که از این نرخ تخطی کنند برابر مقررات برخورد می‌شود.
مسئول تاکسیرانی شهرداری سقز با بیان اینکه افزایش نرخ دلایل مختلفی دارد، خاطر نشان کرد: این افزایش کرایه می‌تواند بخشی از مشکلات رانندگان تاکسی را برطرف کند.
وی با بیان اینکه تعدادی از رانندگان تاکسی به بهانه های مختلف از مسافرین درخواست کرایه اضافی می کنند، از شهروندان خواست هرگونه شکایت را به تاکسیرانی سقز به صورت مکتوب و یا از طریق شماره تلفن ۳۲۹۷۷۷ اعلام کنند تا در اسرع وقت به شکایت رسیدگی کرده و با متخلفان برخورد کنیم.
 
 
 

شناسه خبر : 9545

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 19 =