خانه / اجتماعی / اقامت ۸۲ هزار نفر روز مهمان نوروزی در کردستان

اقامت ۸۲ هزار نفر روز مهمان نوروزی در کردستان

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان : از زمان دایر شدن مراکز اسکان مسافران نوروزی تاکنون ۸۲ هزار نفر روز مهمان نوروزی در این استان اسکان یافته‌اند

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: از زمان دایر شدن مراکز اسکان مسافران نوروزی تاکنون ۸۲ هزار نفر روز مهمان نوروزی در این استان اسکان یافته‌اند.
 
عرفانی‌نسب گفت : این تعداد مسافر نوروزی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش پذیرش و اسکان شده‌اند.
 
وی با اشاره به اینکه ۲۱۰ مدرسه در استان کردستان برای اسکان مهمانان نوروزی آماده و تجهیز شدند، افزود: این مدارس با دو هزار کلاس درس آماده پذیرش مهمانان نوروزی و اسکان آنها هستند.
 
وی خاطرنشان کرد: مراکز اسکان مسافران نوروزی آموزش و پرورش کردستان از ۲۸ اسفند ماه در سطح استان دایر و تا ۱۳ فروردین ماه آماده پذیرش مهمانان نوروزی است.
 
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با اشاره به تعداد مراکز پذیرش مهمانان نوروزی بیان کرد: امسال ۱۷ مرکز پذیرش در سطح استان برای اسکان مهمانان نوروزی آماده فعالیت شدند و همچون سال‌های گذشته برای اسکان مهمانان ارائه خدمت می‌کنند.
 
عرفانی‌نسب اضافه کرد: فرهنگیان از دهم تا ۲۲ اسفندماه ۹۲ با مراجعه به سامانه رزرو اینترنتی ستاد اسکان مهمانان نوروزی برای اسکان محل اقامت خود اقدام و ثبت‌نام کردند.

شناسه خبر : 9399

این خبر رو هم ببینید

رهبر انقلاب: نباید بگذاریم اختلاف در کشور رخ دهد/ در ایران شیعه و سنی در کنار هم قرن‌هازندگی کردند و می‌کنند

رهبر معظم انقلاب با تحسین گرایش مردمی و محسوس دولت، تقویت و تکمیل این حرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =