خانه / اجتماعی / اقامت ۸۲ هزار نفر روز مهمان نوروزی در کردستان

اقامت ۸۲ هزار نفر روز مهمان نوروزی در کردستان

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان : از زمان دایر شدن مراکز اسکان مسافران نوروزی تاکنون ۸۲ هزار نفر روز مهمان نوروزی در این استان اسکان یافته‌اند

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: از زمان دایر شدن مراکز اسکان مسافران نوروزی تاکنون ۸۲ هزار نفر روز مهمان نوروزی در این استان اسکان یافته‌اند.
 
عرفانی‌نسب گفت : این تعداد مسافر نوروزی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش پذیرش و اسکان شده‌اند.
 
وی با اشاره به اینکه ۲۱۰ مدرسه در استان کردستان برای اسکان مهمانان نوروزی آماده و تجهیز شدند، افزود: این مدارس با دو هزار کلاس درس آماده پذیرش مهمانان نوروزی و اسکان آنها هستند.
 
وی خاطرنشان کرد: مراکز اسکان مسافران نوروزی آموزش و پرورش کردستان از ۲۸ اسفند ماه در سطح استان دایر و تا ۱۳ فروردین ماه آماده پذیرش مهمانان نوروزی است.
 
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با اشاره به تعداد مراکز پذیرش مهمانان نوروزی بیان کرد: امسال ۱۷ مرکز پذیرش در سطح استان برای اسکان مهمانان نوروزی آماده فعالیت شدند و همچون سال‌های گذشته برای اسکان مهمانان ارائه خدمت می‌کنند.
 
عرفانی‌نسب اضافه کرد: فرهنگیان از دهم تا ۲۲ اسفندماه ۹۲ با مراجعه به سامانه رزرو اینترنتی ستاد اسکان مهمانان نوروزی برای اسکان محل اقامت خود اقدام و ثبت‌نام کردند.

شناسه خبر : 9399

این خبر رو هم ببینید

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی در کردستان افتتاح شد

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛ ذیل عنوان شورای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 13 =