خانه / اجتماعی / اقرار جوان بوکانی به قتل دو مرد در این شهر

اقرار جوان بوکانی به قتل دو مرد در این شهر

یک جوان ۲۵ ساله بوکانی که مرتکب قتل دو شهروند در این شهر شده وفراری بود دستگیر و به دو فقره قتلی که مرتکب شده بود اقرار کرد

به گزارش زریان “حسین شیرزاد” صبح امروز (سه شنبه/۳۱تیرماه)در گفتگوی اختصاصی با کردپرس اظهار کرد: این جوان ۲۵ساله، ساعت سه بامداد ۲۱آبان ماه سال گذشته قتل اول را با شلیک گلوله مرتکب شد.
وی در تشریح جزئیات این قتل گفت: دو نفر با لباس سیاه و ماسک سفید وارد منزل مقتول در کوی فرهنگیان می شوند . مقتول از وجود افراد ناشناس در حیاط منزل مطلع می شود اعضاء خانواده را خبردار می کند و تلاش می کند که تا از فرار آنها جلوگیری کند، در این هنگام یک نفر با شلیک گلوله به شکم مقتول ، موجبات قتل وی را فراهم می آورد، به جهت تاریکی هوا آن افراد مورد شناسایی واقع نمی شوند و از محل جرم فرار می کنند.
شیرزاد در ادامه جزئیات قتل دوم را تشریح می کند : بعداز ظهر ۲۶خرداد ماه امسال اختلاف بر سر مشاجره لفظی بر سر یک دختر خانم سبب اختلاف و در گیری شده و قاتل با ایراد جرح چاقو به شاهرگ مقتول موجب کشتن وی می شود.
وی افزود: اگرچه قاتل از صحنه جرم گریخت اما شناسایی و دستگیریش در سر لوحه کار دادسرا و پلیس آگاهی شهرستان قرار می گیرد و به شکر خداوند باری تعالی ۲۲تیرماه قاتل به همراه با یک قبضه سلاح کلت کمری به انضمام صدا خفه کن و چند تیر دستگیر شد.
وی خاطر نشان کرد: قاتل در تحقیقات اولیه به دو فقره قتل موصوف اقرار کرد و در بازجویهای صورت گرفته از وی، به صورت صریح اذعان داشته که قتل اول با سلاح مکشوفه مرتکب شده است و پرونده در جریان تحقیقات تکمیلی است .
دادستان بوکان تصریح کرد: آنچه مورد نظر مسوولین عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و در رأس آنها امام خامنه ای (زید عزه) می باشد وجود امنیت به نحو اکمل در جامعه ایران عزیز مان است .
وی ایجاد امنیت را بر بر هر ایرانی شرط لازم دانست و خاطر نشان کرد: هر چند وجود امنیت در کشورمان فوق العاده عالی است و از سایر ملل به مراتب بیشتر است لکن باید بدانیم هر کار عالی کم است و باید در پی آن باشیم تا با تلاش دو چندان موجبات امنیت بیشتر را فراهم نمائیم .
شیرزاد اظهار کرد: با این احوال به نظر می رسد باید با بهره گیری از متخصصان خاصه جامعه شناسان و روان شناسان ، به نحو لازم در به وجود آوردن احساس امنیت در جامعه گام های بلند تر و مؤ ثرتری برداریم . چرا که نقش روانی احساس امنیت به مراتب فزونی بر امنیت در جامعه را بدنبال دارد .

شناسه خبر : 8669

این خبر رو هم ببینید

مختصری از زندگی نامه و خدمات مرحوم حاج شیخ صلاح الدین حسامی نقشبندی

مرحوم حاج شیخ صلاح الدین حسامی نقشبندی چند روز قبل (۲۷ شهریور ماه) دار فانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =