خانه / اجتماعی / امام جماعت مسجد حنفیه اهل سنت بجنورد: توهین به پیامبر اسلام؛ بی شرمانه ترین اقدام موهن دشمنان رسول الله است

امام جماعت مسجد حنفیه اهل سنت بجنورد: توهین به پیامبر اسلام؛ بی شرمانه ترین اقدام موهن دشمنان رسول الله است

الله يار آخوند درخشان گفت: اینگونه اقدامات مذبوحانه نه تنها از شخصیت و عظمت رسول گرامی اسلام نمی کاهد، بلکه باعث تقویت و گسترش وحدت بیش از پیش جوامع اسلامی می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، الله یار آخوند درخشان امام جماعت اهل سنت مسجد حنفیه اهل سنت بجنورد ضمن محکوم نمودن توهین نشریه فرانسوی”شارالی ابدو” به ساحت نبی مکرم اسلام افزود: دشمنان اسلام و کشورهای غربی به خوبی فهمیده اند که هرگز نمی توانند در مقابل اسلام بایستند و به همین خاطر به خاطر ترس از گسترش و محبوبیت اسلام دست به چنین اقدامات بزدلانه و وقیحانه می زنند.

آخوند درخشان تصریح کرد: تمامی جوامع اسلامی وظیفه دینی و شرعی دارند اینگونه اقدامات مذبوحانه دشمنان رسول الله را محکوم کنند و دیگر اجازه چنین کاری را به دشمنان خداوند ندهند و با تقویت و گسترش وحدت و یکپارچگی بر عظمت و گرایش ملت های جهان به سوی دین مبین اسلام بیافزایند.

وی افزود: ما علمای اهل سنت خراسان شمالی اینگونه اقدامات بی شرمانه دشمنان قرآن را محکوم می کنیم و به آنان اعلام می داریم با این اقدامات بزدلانه نمی توانند جلوی گسترش وحدت اسلامی و بیداری اسلامی در جهان را بگیرند.

شناسه خبر : 23780

این خبر رو هم ببینید

ثبت جهانی اورامانات افتخاری بزرگ برای همه کُردها خواهد بود / فرهنگ و موسیقی کُردی هم در کنار جاذبه‌های طبیعی باید ثبت جهانی شود

حسین صفامنش گفت: ثبت جهانی اورامانات افتخاری بزرگ برای همه کردها خواهد بود و اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =