خانه / دینی / امام جمعه تکاب: مدیریت صحیح منابع و پرهیز از اسراف زمینه ساز تحقق شعار سال است

امام جمعه تکاب: مدیریت صحیح منابع و پرهیز از اسراف زمینه ساز تحقق شعار سال است

در سیاست های اقتصاد مقاومتی تکیه بر منابع و سرمایه های انسانی و طبیعی یکی از اصول به شمار آمده و بر همه واجب است که برای بالفعل کردن این توانمندی ها تلاش نماییم

امام جمعه تکاب بر توجه ویژه مردم و مسئولان در خصوص مدیریت منابع و استفاده ظرفیت های انسانی در خصوص تحقق منویات رهبری تأکید کرد.
به گزارش آوای امین از سنندج، ماموستا جلال مرادی امام جمعه تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: هر ساله از سوی رهبر معظم انقلاب و بنا بر شرایط کشور در حوزه های مختلف شاهد نامگذاری سال ها از سوی معظم له هستیم.
وی افزود: امسال نیز با توجه به شرایط کشور از سوی رهبری سال ۹۳ به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده و وظیفه همه مردم و مسئولان است که با مدیریت صحیح منابع برای تحقق منویات رهبری در این خصوص گام بردارند.
ماموستا مرادی خاطر نشان کرد: در سیاست های اقتصاد مقاومتی تکیه بر منابع و سرمایه های انسانی و طبیعی یکی از اصول به شمار آمده و بر همه واجب است که برای بالفعل کردن این توانمندی ها تلاش نماییم.
وی افزود: انجام این کار نیازمند برنامه ریزی دقیق و واقع بینانه توسط متولیان امر است و در کنار این برنامه ریزی نیز باید مردم مشارکتی گسترده داشته باشند و مجریان را یاری رسانند.
امام جمعه تکاب در بخشی دیگر از خطبه های نماز جمعه این هفته بر توجه ویژه نمازگزاران به مبحث امانت داری، صداقت در عمل و ترویج مبانی دینی و اعتقادی در بین جوانان جامعه تأکید کرد.

شناسه خبر : 5893

این خبر رو هم ببینید

واکنش علمای اهل سنت سراسر کشور به هتک حرمت پرچم رسول‌الله؛ حضرت محمد(ص) خط قرمز همه مسلمانان است/ آشوبگران بدنبال اهداف ضدامنیتی هستند

به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پی اتفاقات و ناآرامی اخیر در سروان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =