خانه / دینی / امام جمعه سروآباد ماموستا سید عبدالقادر حسینی :وحدت برنده‌ترین سلاح مسلمانان در برابر دشمنان اسلام است

امام جمعه سروآباد ماموستا سید عبدالقادر حسینی :وحدت برنده‌ترین سلاح مسلمانان در برابر دشمنان اسلام است

امام جمعه سروآباد از وحدت به عنوان رمز پیروزی مسلمانان در برابر دشمنان نام برد و گفت: وحدت و اتحاد مهم‌ترین و برنده‌ترین سلاح مسلمانان در دنیای امروز است.


ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع شهر سروآباد از وحدت به عنوان رمز پیروزی مسلمانان در برابر دشمنان نام برد و اظهار کرد: وحدت و اتحاد مهم‌ترین و برنده‌ترین سلاح مسلمانان در دنیای امروز است.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان برای خدشه‌دار کردن این وحدت از هر ترفند و حیله‌ای استفاده می‌کنند، چرا که می‌دانند تنها از این طریق است می‌توانند به دین اسلام ضربه وارد کنند.
وی با بیان اینکه دشمنان امروز با انواع توطئه‌های شیطانی و سلاح‌های جنگی بروز و پیشرفته به جنگ با مسلمانان آمده‌اند، تصریح کرد: دشمنان تمام توان و تلاش خود را برای ضربه زدن به اسلام و مسلمانان به کار بسته‌اند و در این مسیر از هر ظرفیتی استفاده می‌کنند.
به گفته وی، تا هنگامی که مسلمانان متحد و یکدل و همراه هم باشند هیچ قدرتی در جهان نمی‌تواند در مقابل آنها ایستادگی کند امروز جهان اسلام بیش از هرچیزی نیازمند وحدت اسلامی است و باید در راستای تقویت این اتحاد از هر ظرفیت و بستری استفاده شود.
وی در ادامه به نقش‌آفرینی مردم سروآباد در مقابله با دشمنان ایران در هشت سال جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: سروآباد در طول هشت سال جنگ تحمیلی آماج انواع حملات و توطئه‌های دشمنان بود، اما مردم انقلابی و شهیدپرور این خطه اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک میهن به دست دشمنان بیفتد و با ایثار و از خودگذشتگی از کیان اسلامی پاسداری و حراست کردند.
ماموستا حسینی به برخی مشکلات موجود در این شهرستان در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و با تاکید بر لزوم توجه هرچه بیشتر مسوولان به رفع محرومیت از این شهرستان، اضافه کرد: مردم سروآباد همواره در عرصه‌های حساس در صحنه حاضر بوده و دین خود را نسبت به انقلاب و نظام ادا کرده‌اند و امروز این وظیفه مسئولان است که به مشکلات و کمبودهای این مردم انقلابی و ولایی رسیدگی کنند.
شناسه خبر : 23072

این خبر رو هم ببینید

یکی از قضات اهل سنت در کردستان: خواسته امروز آمریکا از ملت ایران همان خواسته یزید از امام حسین «ع» است

یکی از قضات اهل سنت در کردستان گفت: همان چیزی را که روزی یزد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 18 =