خانه / فرهنگی / امام جمعه موقت سنندج: دشمنان هیچگاه نمی توانند علم و دانش مسلمین را چپاول کنند/دستاوردهای هسته ای ایران متعلق به همه مسلمانان جهان است

امام جمعه موقت سنندج: دشمنان هیچگاه نمی توانند علم و دانش مسلمین را چپاول کنند/دستاوردهای هسته ای ایران متعلق به همه مسلمانان جهان است

این موفقیت ثمره اتحاد و همبستگی بین اقوام و مذاهب اسلامی در کشور و همراهی و همدلی بین مردم و مسئولان بود و بدون شک دستاوردهای هسته ای ایران متعلق به همه مسلمانان جهان است

تاریخ انتشار : جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۶
به گزارش خبرنگار ما از سنندج، “ماموستا امین راستی” در خطبه های نماز جمعه این هفته سنندج با تبریک موفقیت تیم هسته ای دولت در مذاکرات وین اظهار داشت: مردم مسلمان ایران با ایستادگی و شهامت در برابر زیاده خواهی های دشمنان خویش توانستند حقوق هسته ایشان را در جهان تثبیت کنند.
 
وی افزود: این موفقیت ثمره اتحاد و همبستگی بین اقوام و مذاهب اسلامی در کشور و همراهی و همدلی بین مردم و مسئولان بود و بدون شک دستاوردهای هسته ای ایران متعلق به همه مسلمانان جهان است.
 
امام جمعه موقت سنندج تصریح کرد: موفقیت ایران در مذاکرات هسته ای به جهانیان نشان داد که دشمنان هیچگاه نمی توانند علم و دانش مسلمین را چپاول کنند.
 
ماموستا راستی در ادامه سخنان خود به سفر رئیس جمهور و هیئت دولت در روز یکشنبه هفته پیش رو به استان کردستان اشاره کرد و گفت: امید است دولتمردان تدبیر و امید با تدبیر عالی خویش زمینه را برای شکوفایی اقتصادی کردستان و رفع دغدغه معیشت و بیکاری در این استان فراهم کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: باید به این مهم توجه کرد که ریشه بسیاری از ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی از بیکاری بوده و اگر مسئولان کشور به فکر رفع مشکل بیکاری باشند بسیاری از ناهنجاری ها از جامعه رخت بر خواهد بست.
 
امام جمعه موقت سنندج در پایان خطبه های نماز جمعه این هفته نیز از نمازگزاران خواست که عبادات و امور خیر و نیکوی خویش را که در ماه مبارک رمضان به اوج خود رسیده بود را در دیگر ایام سال نیز تداوم دهند.
 

شناسه خبر : 4361

این خبر رو هم ببینید

درخشش حافظ کردستانی در مسابقات سراسری قرآن

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از درخشش طاهره نائبی موحد، حافظ کردستانی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 3 =