خانه / اجتماعی / اما جمعه موقت سنندج: انقلاب اسلامی ایران یک پدیده الهی بود

اما جمعه موقت سنندج: انقلاب اسلامی ایران یک پدیده الهی بود

سنندج- امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران مبتنی بر کلمه الله بود، گفت: این انقلاب یک پدیده الهی بود که لرزه بر اندام مستکبران دنیا انداخت.


ماموستا محمد امین راستی امام جمعە موقت شهرستان سنندج ظهر امروز در همایش نقش روحانیت در چهل سال همگامی و بالندگی انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی ایران با تکیە بر سە عنصر ایمان، وحدت و رهبری پیروز شد.

وی افزود: حاکمیت اسلام بر پایه توحید از دستاوردهای انقلاب بود و مستکبران جهانی هیچ وقت فکر نمیکردند که چنینی انقلابی با رهبری روحانیت دوام و پایداری داشته باشد غافل از اینکه قانون اساسی ما قرآن است و تمامی نیازهای بشریت را تامین می کند.

ماموستا راستی گفت: در زمانی که انقلاب اسلامی پیروز شد و بلوک غرب و شرق بر دنیا حکومت می کرد و هیچ حکومتی نمی توانست اعلام برائت و استقال از این دو قطب جهانی کند اما امام راحل (ره) انقلاب اسلامی ایران را بر پایه استقلال و آزادی و بدون وابستگی بنیانگذاری کرد.

وی تاکید کرد : اکنون هم اگر ایران استقلال نداشت و نور امید را به دل تمام مسلمانان جهان و محرومین و مستعضفان نمی تاباند اینگونه مورد هجوم و تحریم اقتصادی آمریکا و غرب قرار نمی گرفت.

امام جمعه موقت سنندج بر اطلاع رسانی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از نیازهای لازم و ضروری در جامعه تاکید کرد.

شناسه خبر : 22514

این خبر رو هم ببینید

واکنش همتی به گرانی بنزین/ تاثیر خبر افزایش قیمت بنزین بر نرخ دلار

رئیس کل بانک مرکزی با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام خود با تاکید بر ریسک …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 9 =