خانه / سیاسی / امنیت بزرگترین هدیه نیروی انتظامی به مردم کردستان است

امنیت بزرگترین هدیه نیروی انتظامی به مردم کردستان است

سنندج – استاندار کردستان گفت: امروز به همت و غیرت نیروهای انتظامی امنیت به عنوان بزرگترین هدیه برای مردم کردستان برقرار است.


بهمن مرادنیا ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان اظهارداشت: اقتدار نیروهای انتظامی در منطقه کردستان دشمنان نظام را ناامید کرده و مردم در این منطقه احساس ارامش و امنیت کامل دارند.

وی افزود: امیدواریم این اقتدار همچنان در بین نیروهای انتظامی برقرار باشد تا مردم بیش از گذشته احساس امنیت و ارامش داشته باشند.

استاندار کردستان در ادامه سخنان خود به دوران خدمت سردار خرم نیا به عنوان فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان اشاره کرد و ادامه داد: وی همیشه در اتفاقات و مشکلاتی که در حوزه امنیتی در کردستان پیش می امد نفر اول بوده و مخالف هرگونه حرکت خشن بوده است.

مرادنیا یاداور شد: خدماتی که در طول این چند سال گذشته در استان کردستان در حوزه ایجاد امنیت و آرامش در جامعه صورت گرفته بی نظیر بوده است.

وی در پایان سخنان خود بیان کرد: سردار خرم نیا همواره در مباحث اقتصادی نیز به عنوان یک مشاور در کنار دولت حضور مستمر داشت چرا که معتقد بود بهبود وضعیت اقتصادی می تواند امنیت در منطقه را حفظ کند.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله سردار مسعود خرم نیا تجلیل و سردار علی آزادی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی استان کردستان معرفی شد.

شناسه خبر : 22368

این خبر رو هم ببینید

مهر بررسی کرد؛ از مکانیسم ماشه تا بازگشت فوری تحریم‎ها/ آمریکا تنهاست

برجام دارای جزئیاتی است که می تواند ناقض آن را زمین گیر کند و به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 5 =