خانه / اجتماعی / امنیت زیرساخت اصلی برای رسیدن به توسعه پایدار در کشور است

امنیت زیرساخت اصلی برای رسیدن به توسعه پایدار در کشور است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: در عصر حاضر امنیت مهمترین زیرساخت در راستای رسیدن به توسعه پایدار در هر کشور و منطقه‌ای به شمار می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدابراهیم زارعی ظهر امروز پنجشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته ناجا استان کردستان، اظهار کرد: در بحث ایجاد امنیت مرز، شهرها، روستاها و حتی جاده‌های استان همواره نیروهای انتظامی و مرزبانی در تلاش هستند و هیچگاه اجازه ایجاد ناامنی را در جامعه به دشمنان نظام نمی‌دهند.

وی افزود: بحث امنیت یکی از دغدغه‌های اساسی در عصر حاضر محسوب می‌شود و امنیت پایدار در جنبه‌های گوناگون توسعه اقتصادی، سیاسی، نظامی، اجتماعی و فرهنگی بسیار مهم است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اشاره به نقش تأثیرگذار نیروی انتظامی در تأمین امنیت جامعه، ادامه داد: حقیقتاً نیروی انتظامی، نیرویی مقدس و تأثیرگذار در همه موضوعات ارزشی جامعه است.

زارعی همچنین به ارزش و جایگاه مرزبانان اشاره کرد و یادآور شد: مرزبانی شغل نیست، مرزبانی توفیق الهی و یک کسوت معنوی است و امروز مرزبانی در مرزهای ایران اسلامی تداعی کننده دوران هشت سال دفاع مقدس در زمان جنگ تحمیلی است.

وی با بیان اینکه این هفته بهانه‌ای است تا از زحمات نیروهای انتظامی و مرزبانی و خانواده آنان که نقش بسزایی در مأموریت‌های آنان دارند، تقدیر کرد و بیان کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی باید در راستای معرفی مناسب خدماتی که ناجا به مردم می‌دهد، تلاش کرده و از هیچ کمکی دریغ نکنند.

شناسه خبر : 24014

این خبر رو هم ببینید

الزامات مدیریت و توسعه روستایی/ یحیی دباغی *

قش روستاییان و روستا به عنوان یکی از اجزای تشکیل دهنده توسعه از اهمیت به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 1 =