خانه / سیاسی / امنیت کشور مرهون حضور مردم و هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی است

امنیت کشور مرهون حضور مردم و هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی است

سنندج – امام جمعه سنندج امنیت فعلی در کشور را مرهون حضور مردم در صحنه و هوشیاری همه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی عنوان کرد.


ماموستا عبدالرحمن خدایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه سنندج که در مسجد جامع این شهر اقامه شد، به مسئله بسیار مهم وجود امنیت در جامعه اشاره کرد و گفت: امنیت یکی از نیازها و زیرساخت‌های اصلی در جامعه به شمار می رود.

وی با اشاره به ایجاد و نهادینه کردن امنیت در سطح جامعه، بیان کرد: خوشبختانه امروز به برکت حضور مردم در صحنه و هوشیاری همه نیروهای امنیتی نظامی و انتظامی و دارای امنیت بسیار خوبی است.

امام جمعه سنندج به تمامی تلاش‌ها و توطئه های دشمنان برای ناامن کردن جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و یادآور شد: علی‌رغم تمامی این توطئه‌ها امروز ما دارای امنیت پایدار و بسیار خوبی هستیم و همه باید تلاش کنیم تا این امنیت به بهترین شکل ممکن ادامه داشته باشد.

وی با تبریک ایام هفته نیروی انتظامی به همه سبزپوشان، گفت: تعامل و همکاری مردم با نیروی انتظامی یکی از نیازهای ضروری است و مردم باید به این مهم توجه داشته باشند.

ماموستا خدایی به وجود اهمیت وحدت در جامعه اشاره کرد و افزود: جامعه در سایه وحدت و همدلی بیشتر به جلو می رود و همه باید برای حفظ این وحدت و همدلی تلاش کنیم.

وی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: امروز عزت نظام اسلامی به خاری در چشم دشمنان تبدیل شده است و اقتدار بیشتر نظام موجب یاس و ناامیدی آنها می شود.

شناسه خبر : 22037

این خبر رو هم ببینید

ارتباط عاملان جنایت تروریستی خاش با سازمان های جاسوسی مسلم است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمودند:ارتباط عاملان جنایت تروریستی سیستان و بلوچستان با سازمان های جاسوسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − نه =