خانه / سیاسی / امنیت یکی از بزرگترین نعمات برای مردم کردستان است

امنیت یکی از بزرگترین نعمات برای مردم کردستان است

سنندج – نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: وجود امنیت در هر منطقه از بزرگترین نعمات خداوند است و مردم کردستان از این نعمت به خوبی بهره می برند.


آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان، اظهار داشت: امنیت، نعمت بزرگی است و خداوند متعال از امنیت در قرآن یاد می کند و آن را عنایت خدا به مسلمانان می داند و بر قدردانی و شکرگذاری از این نعمت تاکید دارد.

وی با بیان اینکه  باید قدر کسانی که جان خود را برای تامین امنیت در جامعه می دهند، بدانیم، افزود: سربازان امنیت کشور خون خود را نثار یکپارچگی و تمامیت ارضی کشور می کنند تا دشمنان نتوانند نگاه سودجویانه ای به کشور داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ادامه داد: از خدمات و تلاش‌ های همه نیروهای امنیتی و انتظامی تقدیر می‌کنیم که با انسجام و همدلی تمام و کمال توانسته‌ اند امنیت و اقتدار را به ملت ایران هدیه دهند.

آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه جبهه حق روز به روز گسترده تر و قوی تر می شود و جبهه استکبار رو به تضعیف می رود، یادآور شد: جبهه استکبار به مرور زمان ضعیف تر می شود و مظاهر قدرت آن، از جمله زر، زور و تزویر کمتر می شود و در مقابل اقتدار و عزت جبهه مقاومت روز به روز در حال افزایش است.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله سردار مسعود خرم نیا تجلیل و سردار علی آزادی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی استان کردستان معرفی شد.

شناسه خبر : 22371

این خبر رو هم ببینید

تمجید فرمانده مسیحی عراقی از سردار «سلیمانی» و ایران

یکی از فرماندهان مسیحی عراق از سردار «قاسم سلیمانی» و مواضع ایران در قبال عراق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 5 =