خانه / سیاسی / انتخابات رئیس شورای شهر تهران

انتخابات رئیس شورای شهر تهران

حضور دنیا مالی در مراسم ختم مادر قناعتی/انتخاب رئیس به تاخیر افتاد/غایب ، مسئولان شهرداری

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: احمد دنیامالی به نمایندگی از شورا در مراسم خاکسپاری مادر ابوالفضل قناعتی عضو شورا شرکت کرده و تا ساعت ۱۱:۳۰ به شورا برمی‌گردد که در آن زمان رأی‌گیری برای انتخاب هیأت رئیسه شورا انجام می‌شود.
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، با ورود خبرنگاران به صحن علنی شورا در ساعت ۹:۱۰ احمد مسجدجامعی به شوخی گفت: به نفع خبرنگاران پارتی‌بازی شده چرا آنها میوه دارند و ما نداریم؟ معمولا برعکس است.
وی ادامه داد: جدا از شوخی از جامعه خبری سپاسگزارم که به ارتقاء فهم درست از شورا کمک کرده‌اند و در بسیاری از دوره‌ها اصلا کسی نمی‌فهمید ریاست شورا کی عوض می‌شود و قوانین آن چگونه است اما انصافا خبرنگاران در این یک سال پوشش خبری خوبی از شورای شهر چهارم داشتند.
رئیس شورا افزود: من ساعت ۸ وارد سالن جلسات شدم و دیدم خبرنگاران قبل از من آمده بودند که این نشان می‌دهد شورا در سطح افکار عمومی مطرح و تأثیرگذار شده است.
وی تصریح کرد: رسانه‌ها فضای کارشناسی شورا را به زبان عمومی تبدیل کرده و به ارتقای کیفیت زندگی در شهر و دفاع از حقوق شهروندی مدد می‌رسانند.
مسجدجامعی در ادامه ضمن تسلیت درگذشت مادر ابوالفضل قناعتی گفت: احمد دنیامالی به نمایندگی از طرف شورای شهر در مراسم این مرحومه شرکت کرده و با هماهنگی‌های انجام شده تا ساعت ۱۱:۳۰ در جلسه حاضر می‌شود که آن زمان به بحث انتخابات می‌پردازیم.
وی اضافه کرد: علی صابری هم ظاهرا دیشب وقتی از محل سالن به سمت منزل می‌رفته تصادف کرده و به بیمارستان منتقل شده و تحت مداوا است.
وی سپس به شوخی گفت: خدا تا ظهر به بقیه اعضا رحم کند!
هادی ساعی نیز به مزاح افزود: به اعضا پیشنهاد می‌کنم همین جا که نشسته‌اند کمربندها را ببندند! خدا به آقای مختاباد رحم کند، معلوم نیست برای او چه اتفاقی افتاده است. در همان لحظه عبدالحسین مختاباد وارد جلسه شورا شد.
اسماعیل دوستی نیز در هنگام عبور از مقابل جایگاه خبرنگاران خطاب به آنان گفت: بچه‌ها خوش آمدید.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه فکر می‌کنی چه کسی رئیس شورا می‌شود، گفت: معلوم است، مسجدجامعی!
بر اساس این گزارش، برای اولین بار امروز هیچ یک از مسئولان شهرداری تاکنون در صحن علنی شورا حاضر نشده اند.

شناسه خبر : 17977

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هفت =