خانه / فرهنگی / انتخابات هيئت مديره خانه مطبوعات استان كردستان برگزار مي شود  

انتخابات هيئت مديره خانه مطبوعات استان كردستان برگزار مي شود  

 سرپرست اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي كردستان از برگزاري انتخابات هيئت مديره خانه مطبوعات اين استان در دوره ششم خبر داد.
 

جلال قلعه شاخاني با اشاره به پايان فعاليت دوره پنجم فعاليت اعضاي هيئت مديره خانه مطبوعات كردستان اظهار داشت: بر اساس اعلام وزارت خانه و همچنين با توجه به پايان فعاليت هاي هيئت مديره دوره پنجم انتخابات هيئت مديره، دوره ششم برگزار مي شود.
وي با اشاره به اينكه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي طي مكاتبه اي پايان فعاليت هيئت مديره دوره پنجم را ۱۸ دي ماه اعلام كرده است، افزود: انتظار مي رود كه اعضاي هيئت مديره دوره پنجم در قالب اجراي بندهاي اساسنامه خانه مطبوعات ضمن انتشار فراخوان زمينه را براي برگزاري انتخابات هيئت مديره خانه مطبوعات در دوره ششم فراهم كنند.
سرپرست اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي كردستان عنوان كرد: همزمان با فراهم كردن زمينه براي برگزاري انتخابات هيئت مديره خانه مطبوعات يك نسخه از اساسنامه جديد خانه مطبوعات در اختيار اعضا قرار گرفته تا ضمن مطالعه آن نقطه نظرات و ديدگاه هاي خود را در اين مورد اعلام كنند.
وي ضمن دعوت از خبرنگاران و فعالان رسانه هاي جمعي استان كردستان براي حضور در انتخابات هيئت مديره خانه مطبوعات در دوره ششم، گفت: هدف غايي و رسالت اصلي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي در حوزه هاي مختلف اجراي قوانين و مقررات است و به همين دليل انتظار مي رود كه در چهارچوب قوانين اعلام شده شاهد برگزاري انتخاباتي خوب و با حضور حداكثري اعضاي خانه مطبوعات كردستان باشيم.
قلعه شاخاني در پايان اظهار اميدواري كرد برگزاري انتخابات و تعيين اعضاي جديد هيئت مديره زمينه و فرصت هاي بهتري در راستاي تقويت خانه مطبوعات استان كردستان فراهم كند.
از حدود يك ماه گذشته تا كنون خانه مطبوعات كردستان با چالش هاي مختلفي مواجه شده است و به همين دليل در كمتر از دو روز علاوه بر دبير دو بازرس خانه مطبوعات كردستان نيز از سمت خود نيز استعفا کردند و به همين دليل حاشيه هاي متعددي در اين حوزه ایجاد شد.
تا كنون خانه مطبوعات استان كردستان پنج دوره انتخابات را برگزار كرده و بر اساس اعلام مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي كردستان هيئت مديره دوره پنجم از ۱۸ دي ماه به پايان كار خود رسيده است و بايد زمينه براي برگزاري انتخابات دوره ششم فراهم شود.
 

شناسه خبر : 5183

این خبر رو هم ببینید

سروده‌های شعرای کُرد، مصداق ارادت اهل سنت به امام مهربانی‌ها

 هنر و ادبیات از عرصه‌های عمده ظهور و تجلی اعتقادات و باورهای دینی، مذهبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هفده =