خانه / اجتماعی / انتخابات ۱۴۰۰ آزمون بزرگی برای ملت ایران است/برگزاری انتخابات پرشور قدرت کشور را افزایش می‌دهد

انتخابات ۱۴۰۰ آزمون بزرگی برای ملت ایران است/برگزاری انتخابات پرشور قدرت کشور را افزایش می‌دهد

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان گفت: انتخابات ۱۴۰۰ آزمون بزرگی برای ملت ایران است، مشارکت حداکثری در این انتخابات قدرت داخلی و بین‌المللی کشور را افزایش می‌دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا راستی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو اظهار کرد: انتخابات در کشور ما فرصت بسیار بزرگ است که نباید از دست برود.

وی با اشاره به اینکه  شرکت در انتخابات واجب و تعیین سرنوشت در قالب برگزاری انتخابات ریشه در قرآن و حدیث دارد گفت: بایدهمه کسانی‌که شرایط رأی دادند را دارند در ۲۸ خردادماه امسال پای صندوق‌های رأی‌گیری حاضر شوند و از بین اصلح‌ها اصلح‌ترین را برای زمامداری دولت‌ آینده انتخاب کنند.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت تصریح کرد: امروز دشمنان نظام از هر فرصتی برای ضربه‌زدن به انقلاب الهی ملت ایران استفاده می‌کنند سال‌های سال است به بهانه‌های مختلف سعی در بی‌اعتماد کردن مردم نسبت به نظام و کمرنگ‌کردن حضور مردم در عرصه‌های سرنوشت‌ساز را دارند اما به لطف و برکت الهی و بصیرت ملت ایران دشمنان همواره محکوم به شکست بوده‌اند.

ماموستا راستی با تاکید براینکه حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی  بیانگر رشد اجتماعی و سیاسی جامعه است، اذعان کرد: امروز نگاه دنیا به انتخابات ۲۸ خرداد ایران دوخته است این آزمون بزرگ دیگری برای ملت ماست و قطعا این مردم هستند که پیروز این میدان خواهند بود.

وی به رسالت مسئولان و نامزدهای انتخاباتی هم گریزی زد و گفت:‌ مسئولان باید با تلاش زمینه برگزاری انتخابات پرشور و بدون دغدغه را برای ملت فراهم سازند و نامزدهای انتخاباتی هم با دادن وعده‌های قابل عمل شور و شوق انتخابات را فراهم سازند.

شناسه خبر : 24764

این خبر رو هم ببینید

نگاهی از درون به توسعه کردستان/ محمد هادیفر

استان کردستان، با برخورداری از موقعیت ویژه جغرافیایی از جمله قرارگرفتن بر شاهراه اصلی جنوب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 13 =