خانه / اجتماعی / انجام ۲ هزار بازرسی از بازار کردستان‌  

انجام ۲ هزار بازرسی از بازار کردستان‌  

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه این بازرسی‌ها منجر به تشکیل ۱۴۸ پرونده در کل استان شده است، گفت: در این زمینه متخلفان با جریمه نقدی مواجه شده‌اند.
 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از انجام ۲ هزار بازرسی در این استان و جریمه ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی متخلفان خبر داد.
         
پیمان اسراری به بیان موارد نظارت و بازرسی صورت گرفته توسط این سازمان طی یک هفته گذشته پرداخت.
وی اظهار کرد: در این مدت و بنا به گزارش بازرسان سراسر استان یک‌هزار و ۹۷۶ مورد بازرسی در سطح استان کردستان توسط پرسنل مرتبط انجام شده است.
اسراری افزود: در مجموع این پرونده‌ها، متخلفان به میزان ۲۴۷ میلیون و ۶۳۸ هزار و ۶۲۵ ریال جریمه شده‌اند.
وی با بیان اینکه تعداد کل تخلف کشف شده در یک هفته گذشته ۱۵۹ مورد بوده است گفت: در برخی پرونده‌ها، بیش از یک فقره تخلف وجود داشته است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان همچنین تعداد کل گزارشات مردمی واصله به این سازمان را ۸۵ مورد اعلام کرد و افزود: در این خصوص ۲۵ شکایت منجر به تشکیل پرونده شده است.
اسراری در ادامه با ابراز رضایت از شرایط کنونی بازار، آن را آرام و باثبات دانست و گفت: طی چند ماه گذشته شاهد کاهش میانگین قیمت‌ها به میزان ۵ تا ۱۰ درصد بوده‌ایم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر انتظارات تورمی در سطح بازار وجود ندارد ابراز امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم، زمینه رفاه بیش از پیش شهروندان کردستانی و برخورداری از بازاری آرام و بدون تلاطم فراهم شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در پایان اظهار کرد: شماره تلفن‌ 124 و همچنین خود سازمان صنعت، معدن و تجارت در مرکز استان و ادارات این سازمان در شهرستان‌ها آماده دریافت گزارش‌ها و شکایات مردم هستند.
 

شناسه خبر : 9909

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =