خانه / اجتماعی / اکثر مسئولین مریوانی بدون برنامه عمل می‌کنند  

اکثر مسئولین مریوانی بدون برنامه عمل می‌کنند  

عضو شورای شهر مریوان با بیان اینکه مسئولین برای تحقق اهداف باید از برنامه‌‌ریزی دقیق و کافی برخوردار باشند، گفت: متاسفانه اکثر مسئولین مریوانی بدون برنامه عمل می‌کنند.
 

سوران حسینی در جلسه شورای اسلامی شهر مریوان، با ابراز نارضایتی از شیوه نظارت فرمانداری و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متاسفانه نظارت‌های موجود از سوی نماینده مردم و فرمانداری به زیبایی صورت نمی‌گیرد و همین امر باعث ایجاد عدم تعادل بین مسئولان مربوطه شده است.
وی عنوان کرد: چشم‌پوشی از برخی کارهای مسئولین را نمی‌توان تعامل با آنها خواند بلکه در مواقع ضروری باید اعمال نادرست مورد توبیخ قرار بگیرند حتی اگر توسط فردی مسئول یک ارگان یا نهادی انجام گرفته باشد نه اینکه با چشم‌پوشی بر عمل انجام شده راه را برای ایجاد یک عمل نادرست دیگر باز نگه داریم.
یکی از اعضای شورای شهر مریوان افزود: مسئولان حوزه‌های مدیریت کارهای خطیری برای انجام دارند و باید این مسئولان از برنامه‌های کافی برخوردار باشند که متاسفانه در مریوان چنین نیست و اکثریت مسئولان بدون برنامه عمل می‌کنند.
حسینی فاصله بین مسئولین و مردم را بسیار زیاد عنوان کرد و افزود: مسئولان به واسطه مسئولیتی که بر دوش دارند باید در بین مردم برای جوابگو بودن حاضر شوند که متاسفانه در مریوان نه تنها چنین نیست بلکه در جایگاهی هم که باید پاسخگو باشند از آن سرباز می‌زنند.
وی طرح شبنم را یکی از تهدیدات مریوان خواند و عنوان کرد: شاید در برخی از جهات بتوان طرح شبنم را یکی از طرح‌های مهم کشوری عنوان کرد اما با در نظر گرفتن اینکه تمامی اجناس مریوان ورودی از طرف مرز است و این مرز امروزه به یکی از راه‌های درآمدزایی جوانان مریوان تبدیل شده است بنابراین طرح شبنم برای مریوان یک فرصت به شمار نمی‌آید.
یکی دیگر از اعضای شورای شهر مریوان اظهار داشت: معضلات و مشکلات موجود مریوان بسیار زیاد است و می‌توان گفت اگر به این مشکلات به شیوه‌ای درست رسیدگی نشود فاجعه‌ای در راه خواهد بود.
لقمان کریمی‌زاده عنوان کرد: شهرستان مریوان با دارا بودن ظرفیت‌های خاص خود در سال‌های اخیر یکی از بزرگترین شهرهای مهاجرپذیر کردستان بوده است که به صورت انفجاری جمعیتی مهاجر به این شهر روی آورده‌اند و باید در کمترین زمان ممکن برای این معضلات راه حلی یافت تا با افزایش جمعیت این شهر با مشکلات و معضلات اجتماعی روبرو نشویم.
وی وجود مرز باشماق مریوان را یکی از دلایل مهاجرت‌پذیری مریوان خواند و اظهار داشت: مریوان مکانی تجاری بازرگانی است و این امر نیز موجب شده است که افرادی از تمامی نقاط ایران اسلامی به این شهر برای ایجاد یک شغل روی آورند و این خود موجب تشدید بحران‌های موجود شده است.
حامد بهرامی یکی دیگر از اعضای شورای شهر مریوان نیز عنوان کرد: بیشتر مصوبات شورای شهر مریوان که به فرمانداری برای بازخوانی و تایید فرستاده می‌شوند در همان مرحله اول رد شده و به شورا برگشت داده می‌شوند که همین امر سبب ایجاد ناهماهنگی‌های زیادی شده است.

شناسه خبر : 9959

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 1 =