خانه / سیاسی / ایجاد تعامل، درایت و مدیریت حلال مشکلات در کردستان است

ایجاد تعامل، درایت و مدیریت حلال مشکلات در کردستان است

سنندج- استاندار کردستان با اشاره به لزوم بسیج تمامی ظرفیت ها برای کمک به توسعه این استان، گفت: با تعامل، درایت و مدیریت می توان مشکلات را حل و سهمیه تسهیلات اعطا شده به استان را جذب کرد.


بهمن مرادنیا شامگاه دوشنبه در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال که در سالن شهدای گمنام استانداری تشکیل شد، گفت: تاکنون چندین جلسه مربوط به اشتغال در استان تشکیل شده و تاکیدات فراوانی بر جذب اعتبارات شده است.

وی با اشاره به اینکه عملکرد بانک های استان جای سوال دارد، عنوان کرد: یکی از بانک های استان ۵۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر را پرداخت و هفت بانک نیز با هم ۱۷ میلیارد تومان پرداخت کردند.

وی اضافه کرد: اگر مشکلی در سامانه کارآ یا طرح ها وجود دارد باید برای تمام بانک ها این مسئله وجود داشته باشد.

استاندار کردستان با اشاره به اینکه قیاس کردستان با استان های دیگر اقدام درستی نیست، بیان کرد: در سایر استان های کشور سرمایه گذاری هایی از قبل شده که چنین کاری در استان ما انجام نگرفته است.

مرادنیا با بیان اینکه استان عملکرد مناسبی در اجرای طرح اشتغال روستایی نداشته است، عنوان کرد: باید در جذب اعتبارات این طرح در استان تسریع شود.

وی بیان کرد: بی شک با تعامل، درایت و مدیریت می توان مشکلات را حل و سهمیه استان در میزان تسهیلات طرح های اشتغال فراگیر و توسعه روستایی را جذب کرد.

شناسه خبر : 21575

این خبر رو هم ببینید

محورهای سخنرانی ضدایرانی «پمپئو»/ وزیری که توهم «براندازی» دارد

وزیر خارجه آمریکا قرار است روز یکشنبه در دفاع از کارزار اعمال فشار حداکثری بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 7 =