خانه / فرهنگی / بازدید جهانگیری از آزادراه تهران- شمال / تشکیل جلسه شورای اقتصاد به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور

بازدید جهانگیری از آزادراه تهران- شمال / تشکیل جلسه شورای اقتصاد به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور

معاون اول رئیس‌جمهور به منظور بررسی آخرین وضعیت اجرایی و مسائل مالی پروژه آزادراه تهران ـ شمال، سه‌شنبه هفته جاری از قطعه یک این آزادراه بازدید خواهد کرد.

خبرنگار ما ، گزارش می دهد: بازدید جهانگیری از آزادراه تهران- شمال ، همچنین با تشکیل جلسه شورای اقتصاد به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور ، جناب آقای اسحاق جهانگیری به اتمام رسید .
به گزارش خبرنگار ما ،  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی رسایت‌جمهوری، معاون اول رئیس جمهور به منظور بررسی آخرین وضعیت اجرایی و مسائل مالی پروژه آزادراه تهران ـ شمال، سه شنبه هفته جاری از قطعه یک این آزادراه بازدید خواهد کرد. جلسه شورای اقتصاد نیز پیش از ظهر دوشنبه هفته پیش رو به ریاست اسحاق جهانگیری تشکیل خواهد شد تا در این جلسه نظام تهیه و تدوین برنامه پنج ساله ششم توسعه و همچنین بخشنامه بودجه سال ۹۴ بررسی شود.
تشکیل جلسه شورای عالی اداری از دیگر برنامه‌های روز دوشنبه معاون اول رئیس‌جمهور خواهد بود تا به موضوع ساماندهی نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی و آیین‌نامه تامین و توسعه کارشناسان ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور پرداخته شود.
ارائه برنامه احیا‌ و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی کشور و ارائه گزارش از وضعیت بهره‌برداری از آبخوان‌های کشور نیز از موضوعاتی است که قرار است عصر سه‌شنبه در جلسه شورای عالی آب به ریاست جهانگیری مورد بررسی قرار گیرد.
معاون اول رئیس‌جمهور همچنین قرار است عصر چهارشنبه این هفته در نشستی با حضور مدیران شرکت‌های منتخب هلدینگ و سرمایه گذاری کشور، موضوع خروج از رکود و راهکارهای دستیابی به رونق اقتصادی را مورد بحث و تبادل نظر قرار دهند.

شناسه خبر : 4759

این خبر رو هم ببینید

سقز، شهر هزار صحنه/ ابراهیم محمدحسینی*

نام سقز، زبانزد عام و خاص است؛ این شهرت به دلایل مختلفی است که صاحب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 10 =