خانه / ورزشی / بانوان والیبالیست کردستانی از صعود به مرحله نهایی بازماندند  

بانوان والیبالیست کردستانی از صعود به مرحله نهایی بازماندند  

شهرداری سنندج با وجود برتری در آخرین دیدار مسابقات مرحله گروهی والیبال لیگ دسته اول بانوان ایران برابر یگانه امواج بندرانزلی از صعود به جمع چهار تیم باز ماند.
 

در آخرین دیدارهای دور برگشت این مسابقات و از رقابت‌های منطقه یک در قزوین امشب تیم شهرداری سنندج برابر حریف گیلانی خود به برتری دست یافت. 
والیبالیست‌های شهرداری سنندج در این بازی موفق شدند در سه ست پیاپی یگانه‌امواج بندر انزلی را شکست دهند و جمع امتیازات خود را به ۱۰ برسانند.
تیم شهرداری سنندج در دو بازی قبلی خود در این دور ابتدا برابر شهرداری ارومیه سه بر صفر شکست خورد و سپس با همین نتیجه برابر نماینده قزوین به برتری دست یافت.
با این وحود دو باختی که نماینده کردستان برابر همین دو حریف در دور رفت بازی‌ها در انزلی متحمل شده بود، موجب شد با وجود کسب ۶ امتیاز در دور برگشت از صعود به دور بعدی باز بماند.
تیم‌ شهرداری ارومیه که در پایان دور رفت ۹ امتیازی بود در نخستین بازی دور برگشت با برد برابر نماینده کردستان جمع امتیازات خود را به ۱۲ رساند و راهی مرحله نهایی شد.
دیگر رقیب شهرداری سنندج یعنی قزوین نیز که در پایان دور رفت پنج امتیازی بود در بازی‌های دور برگشت دو برد کسب کرد و به این ترتیب این تیم هم با ۱۱ امتیاز همراه با نماینده آذربایجان‌غربی به دور بعد صعود کرد.
پس از این دو تیم نیز شهرداری سنندج با ۱۰ و یگانه امواج بندر انزلی با تنها یک امتیاز در رده‌های سوم و چهارم این گروه ایستادند و باید بخت خود را برای صعود به لیگ برتر در رقابت‌های سال آینده جست‌وجو کنند.
رقابت‌های لیگ دسته یک والیبال بانوان ایران در منطقه دو نیز با حضور چهار تیم در دور برگشت در تهران پیگیری شده است و دو تیم برتر این گروه نیز همراه با شهرداری ارومیه و قزوین مرحله نیمه‌نهایی و فینال را برگزار می‌کنند تا در پایان دو تیم برتر راهی لیگ برتر شوند.

شناسه خبر : 11243

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دوازده =