خانه / سیاسی / با برگزاری آیین تودیع و معارفه؛ سرپرست جدید جهاددانشگاهی استان کردستان معرفی شد

با برگزاری آیین تودیع و معارفه؛ سرپرست جدید جهاددانشگاهی استان کردستان معرفی شد

سنندج – چیا سهراب نژاد به عنوان سرپرست جدید جهاد دانشگاهی استان کردستان معرفی شد.

طی مراسمی با حضور مسئولان استان و جهاد دانشگاهی کشور که ظهر امروز در سالن آمفی تئاتر مجتمع ایثار شهرستان سنندج برگزار شد، چیا سهراب نژاد به عنوان سرپرست جدید جهاد دانشگاهی استان کردستان معرف شد.
سهراب نژاد در آیین گفت: از حسن انتخاب و اعتماد ریاست کل جهاد دانشگاهی کشور کمال تشکر را دارم و امیدوارم جواب این اعتماد را با فعالیت های صحیح و مهم بدهم.
سرپرست جهاد دانشگاهی استان کردستان اظهار داشت: تمام همکاران در جهاد دانشگاهی شاهد فعالیت های مثمر ثمر دکتر مجردی رئیس پیشین این مجموعه بوده و از وی کمال تشکر را داریم.
وی افزود: جهاد دانشگاهی کردستان یک نهاد انقلابی، فرهنگی، پژوهشی و آموزشی است که در گذر عمر ۱۰ ساله خود در کردستان فعالیت های زیادی را انجام داده است.
سهراب نژاد با بیان اینکه میانگین سنی کارکنان جهاد دانشگاهی کردستان ۳۰ سال است، گفت: کارکنان این نهاد افرادی ایده پرداز و کار آفرین هستند که نیازمند اعتماد مسئولان رده اول استان برای نشان دادن خود هستند.
وی افزود: در صورتی مسئولان تراز اول استان به پژوهشگران جهاد دانشگاهی اعتماد کنند می توانند از این افراد به عنوان مشاوران خود در رفع مشکلات جامعه استفاده کنند.
سرپرست جهاد دانشگاهی استان کردستان اظهار داشت: این نهاد رقیب هیچ دانشگاه و ارگانی نیست و برای رفع مشکلات و نیاز های استان در راستای تلاش آنان گام بر می دارد.
سهراب نژاد با اشاره بر برنامه های کوتاه و مدت و بلند مدت جهاد دانشگاهی، گفت: افزایش سطح کیفیت آموزش و افزایش رشته های دانشگاه علمی کاربردی استان از اهم برنامه های جهاد دانشگاهی کردستان است.
وی افزود: آموزش در دانشگاه ها به دلیل تئوری بودن با شیوه کار در بازار تفاوت دارد و در تلاش برای برگزاری کلاس های آموزشی تخصصی با بازار کار برای افراد به ویژه کارکنان دولت هستم.
سرپرست جهاد دانشگاهی استان کردستان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با نام گذاری استان با عنوان فرهنگی کردستان عنوان کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری جهاد دانشگاهی می طلبد در اکثر مراسم های فرهنگی شرکت کند و مسئولان این مهم را در نظر داشته باشند.
سهراب نژاد با بیان اینکه پژوهش یکی از پایه های جهاد دانشگاهی است، گفت: امید است در آینده تیم های پژوهشی ما گسترش پیدا کنند و به پژوهش کده و پژوهش گاه تبدیل شوند.
وی افزود: اشتغال جوانان از دغدغه های اصلی کشور و جهاد دانشگاهی است ما در این راستای اشتغال جوانان به توانمد سازی جوانان و زمینه سازی اشتغال کمک خواهیم کرد.
در پایان نیز از حمید رضا مجردی به عنوان رئیس پیشین جهاد دانشگاهی استان کردستان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

شناسه خبر : 11559

این خبر رو هم ببینید

بیانیه جمعی از وکلا و اساتید دانشگاه در اعتراض به حمله ترکیه به کُردها

جمعی از وکلا، اساتید دانشگاه و فعالان مدنی نسبت به حمله ترکیه به کردهای سوریه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفده =