خانه / فرهنگی / با حضور جمعی از مسولین:  المان خبرنگار در میدان بهاران سنندج رونمایی شد

با حضور جمعی از مسولین:  المان خبرنگار در میدان بهاران سنندج رونمایی شد

شهردار سنندج با بیان اینکه خبرنگاران نقش بسزایی در آگاه سازی و فرهنگ سازی در سطح جامعه دارند گفت : خبرنگاران با بیان رویدادها و مشکلات سطح جامعه می توانند در رفع معظلات یار و یاور مدیران باشند.

کد خبر : ۴۸۴۰
تاريخ :     ۱۳۹۶/۰۵/۱۷
ساعت :   ۱۱:۳۹:۲۰
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج: صبح امروز با حضور جمعی از مسولین و به مناسبت روز خبرنگار المان خبرنگار رونمایی شد.
شهردار سنندج فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت گفت واظهار داشت: امروزه رسانه از اثرگذارترین ابزارها به شمار می رود.
دکتر منوچهر فخری افزود : خبرنگاران نقش بسزایی در آگاه سازی و فرهنگ سازی در سطح جامعه دارند .
وی با بیان اینکه خبرنگاران با بیان رویدایدها و واقعیت های جامعه نقش حائز اهمیتی در رفع مشکلات سطح جامعه دارند.
دکتر فخری تصریح کرد: این شهرداری با هدف زیبا سازی سطح شهر از سال گذشته نصب المان های موضوعی و مناسبتی را در سطح شهر را در دستور کار خود قرار داده است.
وی عنوان کرد : به منظور پاسداشت از خدمات و زحمات تلاشگران عرصه اطلاع رسانی عملیات ساخت ونصب المان خبر نگار را اجرا نمود.
دکتر فخری اعلام کرد : این المان دارای ۴ متر ارتفاع و ۲ متر عرض است و در میدان ۴/۱۹ بهاران که این میدان هم به نام خبر نگار نامگذاری شده نصب شده است.
وی تاکید نمود : نصب المان خبرنگاردر راستای تجلیل از مقام شامخ خبرنگاران کمترین اقدامی است که مجموعه شورا و شهرداری در راستای ارج نهادن به این قشر پویا و فعال انجام داده است.
شهردار سنندج گفت : شهرداری و شورای شهر بعنوان یک نهاد مردمی نیازمند بیشترین تعامل با رسانه است چرا که رسانه ها پل ارتباطی بین مردم و مسولین هستند.

شناسه خبر : 3871

این خبر رو هم ببینید

درخشش حافظ کردستانی در مسابقات سراسری قرآن

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از درخشش طاهره نائبی موحد، حافظ کردستانی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =