خانه / سیاسی / با حضور وزیربهداشت؛ ۱۱ پروژه عمرانی و درمانی در کردستان افتتاح می شود

با حضور وزیربهداشت؛ ۱۱ پروژه عمرانی و درمانی در کردستان افتتاح می شود

سنندج- رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از افتتاح ۱۱ پروژه عمرانی و درمانی در این استان با حضور وزیر بهداشت خبرداد.

سیامک واحد در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری خبرداد داد و گفت: در سفر یک روزه وزیر بهداشت به استان ۱۱ پروژه عمرانی و درمانی این دانشگاه  به بهره برداری می رسد.
وی عنوان کرد: این پروژه‌ها در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت  و تحول در آموزش و نیز در راستای مأموریت های دانشگاه و بهبود وضعیت بیماران و دانشجویان  افتتاح می شود.
وی اضافه کرد: پنج پروژه بخش آموزش شامل سالن امتحانات دانشکده پزشکی، سالن امتحانات دانشکده بهداشت، سالن مهارت های بالینی دانشکده پزشکی و آزمایشگاه و مرکز مهارت های بالینی دانشکده پیراپزشکی و مرکز سلامت  است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به اینکه درحوزه پژوهش نیز آغاز عملیات پژوهشکده سلامت  را خواهیم داشت، گفت:  در بخش درمان نیز کلینیک ویژه بانه، درمانگاه، سایت اداری و ورودی مرکز پزشکی توحید افتتاح می شود.
واحدی خوابگاه دانشجویی ۳۰۰ نفره پسران در راستای رفاه دانشجویان، پروژه های اداری سالن جلسات دفتر رئیس دانشگاه  و تالار افتخارات را از دیگر پروژه های قابل افتتاح در این سفر ذکر کرد و اظهارداشت:اعتبار هزینه شده کل پروژه ها به میزان ۱۴ میلیارد تومان است.

شناسهٔ خبر: ۳۹۷۴۱۱۹ – سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۱۱:۲۰

شناسه خبر : 11777

این خبر رو هم ببینید

مبارزه با فساد در کردستان در انتظار تحرک جدی تر

یکی از اولین سفرهای استانی، آیت الله رییسی، رییس دستگاه قضا در بدو انتصاب به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 11 =