خانه / اجتماعی / با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت عذرخواهی صداوسیمای مرکز کردستان از مخاطبان

با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت عذرخواهی صداوسیمای مرکز کردستان از مخاطبان

سنندج – صداوسیمای مرکز کردستان به خاطر بی نزاکتی و بی اخلاقی تیپ طنز مجموعه چریکه شه و از مخاطبان شبکه استانی عذرخواهی کرد.


روابط عمومی صداوسیمای مرکز کردستان در اطلاعیه‌ای به خاطر بی نزاکتی و بی اخلاقی تیپ طنز مجموعه چریکه شه و از مخاطبان شبکه استانی عذرخواهی کرد.

در این اطلاعیه با اشاره به اتفاق سهوی رخ داده در برنامه شب گذشته چریکه شه و آمده است: رویکرد صداوسیما در همه برنامه‌ها رعایت عفت عمومی و اخلاق اسلامی است و از آنجا که در برنامه زنده اشتباه فردی و تکنیکی رخ داده و قابل کنترل هم نبوده، از همه مخاطبان شبکه استانی صداوسیمای مرکز کردستان، عذرخواهی می‌کنیم.

قطعاً همه مخاطبان تأیید می‌کنند که ترویج اخلاق حسنه و ارزش‌های اخلاقی در جامعه از اهداف کلان و مأموریت‌های رسانه ملی است و صداوسیمای مرکز کردستان هم از این امر مستثنی نیست و شبکه‌ای که ۲۴ ساعت برنامه پخش می‌کند و بخش زیادی از برنامه‌های آن زنده است، نمی‌تواند از کژی، کاستی و نقصان مبرا باشد.

به همین دلیل بی نزاکتی و بی اخلاقی فردی را نباید به تمام یک سازمان تعمیم داد و بدون شک ناراحتی کارکنان صداوسیمای مرکز کردستان، از این بی نزاکتی، کمتر از شما مخاطبان گرامی نیست.

در این اطلاعیه تاکید شده است: به دستور مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان، مجری تیپ طنز برنامه چریکه شه‌و از تمامی برنامه‌های مرکز اخراج و با سایر عوامل اجرایی نیز برخورد شد.

شب گذشته و در حین پخش زنده برنامه چریکه شو از شبکه استانی صدا و سیمای مرکز کردستان، مجری تیپ طنز این برنامه به خیال اینکه صدای وی روی آنتن نمی‌رود یک جمله بی نزاکتی گفت که با واکنش‌های زیادی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی روبرو بوده است.

شناسه خبر : 22709

این خبر رو هم ببینید

ابراز همدردی فرمانده سپاه کردستان با خانواده کولبران جانباخته مریوانی

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سردار سیدصادق حسینی با صدور پیامی جانباختن دو برادر کولبر، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =