خانه / اجتماعی / با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت عذرخواهی صداوسیمای مرکز کردستان از مخاطبان

با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت عذرخواهی صداوسیمای مرکز کردستان از مخاطبان

سنندج – صداوسیمای مرکز کردستان به خاطر بی نزاکتی و بی اخلاقی تیپ طنز مجموعه چریکه شه و از مخاطبان شبکه استانی عذرخواهی کرد.


روابط عمومی صداوسیمای مرکز کردستان در اطلاعیه‌ای به خاطر بی نزاکتی و بی اخلاقی تیپ طنز مجموعه چریکه شه و از مخاطبان شبکه استانی عذرخواهی کرد.

در این اطلاعیه با اشاره به اتفاق سهوی رخ داده در برنامه شب گذشته چریکه شه و آمده است: رویکرد صداوسیما در همه برنامه‌ها رعایت عفت عمومی و اخلاق اسلامی است و از آنجا که در برنامه زنده اشتباه فردی و تکنیکی رخ داده و قابل کنترل هم نبوده، از همه مخاطبان شبکه استانی صداوسیمای مرکز کردستان، عذرخواهی می‌کنیم.

قطعاً همه مخاطبان تأیید می‌کنند که ترویج اخلاق حسنه و ارزش‌های اخلاقی در جامعه از اهداف کلان و مأموریت‌های رسانه ملی است و صداوسیمای مرکز کردستان هم از این امر مستثنی نیست و شبکه‌ای که ۲۴ ساعت برنامه پخش می‌کند و بخش زیادی از برنامه‌های آن زنده است، نمی‌تواند از کژی، کاستی و نقصان مبرا باشد.

به همین دلیل بی نزاکتی و بی اخلاقی فردی را نباید به تمام یک سازمان تعمیم داد و بدون شک ناراحتی کارکنان صداوسیمای مرکز کردستان، از این بی نزاکتی، کمتر از شما مخاطبان گرامی نیست.

در این اطلاعیه تاکید شده است: به دستور مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان، مجری تیپ طنز برنامه چریکه شه‌و از تمامی برنامه‌های مرکز اخراج و با سایر عوامل اجرایی نیز برخورد شد.

شب گذشته و در حین پخش زنده برنامه چریکه شو از شبکه استانی صدا و سیمای مرکز کردستان، مجری تیپ طنز این برنامه به خیال اینکه صدای وی روی آنتن نمی‌رود یک جمله بی نزاکتی گفت که با واکنش‌های زیادی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی روبرو بوده است.

شناسه خبر : 22709

این خبر رو هم ببینید

هم‌نوایی دف و باران در سنندج/ طنین نوای همدلی در قلب کردستان

مولودی موسیقی دف در سنندج بر ساز باران سوار شد و عظمتی را به تصویر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفت =