خانه / سیاسی / با مشلرکت خوب مردم در انتخابات؛ نتایج آرا انتخابات شورای اسلامی شهر سنندج اعلام شد

با مشلرکت خوب مردم در انتخابات؛ نتایج آرا انتخابات شورای اسلامی شهر سنندج اعلام شد

سنندج- دبیر ستاد انتخابات شهرستان سنندج نتایج اولیه آرا انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی سنندج را اعلام کرد و بر این اساس ۹ عضو شورای این شهر در دوره پنجم مشخص شدند.

نتایج اولیه آرا انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر سنندج از مجموع ۱۳۹ شعبه اخذ رأی تا ساعت ۱۰:۳۰  صبح امروز اعلام شده است.
وی عنوان کرد: براساس آخرین آمار آراء جمع آوری شده یوسف اسدی ۱۴ هزار و ۴۵۵ رای، غریب سجادی هشت هزار و ۷۲۶ رای، ارسطو گویلی هشت هزار و ۶۴۵، علی پژگول هفت هزار و ۴۲۰، فرزاد زارعی ۶ هزار و ۹۷، سیدانور رشیدی پنج هزار و ۷۱۷، مجید شاه اویسی پنج هزار و ۴۴۳، جلال شریعتی پنج هزار و ۲۰۹ و سیف الله رضائی با چهار هزار و ۸۸۵ رای، ۹ نفر اول این لیست هستند.
وی ادامه داد: سیده مژده حسینی با چهار هزار و ۸۳۸، ماشاءالله رضائی چهار هزار و ۵۲۹، سیدکمال حسینی چهار هزار و ۴۸۹، سیدبهاالدین حسینی چهار هزار و ۳۰۳ و محمدسالار زارع با چهار هزار و ۱۶۹ رای، در رتبه های بعدی قرار دارند.
دبیر ستاد انتخابات شهرستان سنندج  بیان کرد: با توجه به اینکه فاصله آرا نامزدها اندک است، احتمال تغییر رتبه نامزدها بسیار محتمل است.
در استان کردستان یک میلیون و ۱۸۱ هزار نفر واجد در انتخابات روز ۲۹ اردیبهشت ماه بودند که گفته می شود حدود ۵۸ درصد در این انتخابات شرکت کرده اند.

شناسهٔ خبر: ۳۹۸۳۹۰۲ – شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۱۳:۲۳

شناسه خبر : 11711

این خبر رو هم ببینید

مبارزه با فساد در کردستان در انتظار تحرک جدی تر

یکی از اولین سفرهای استانی، آیت الله رییسی، رییس دستگاه قضا در بدو انتصاب به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + چهار =