خانه / اجتماعی / با هدف ارتقاء سطح دانش و آگاهی کارکنان:تفاهم نامه مهارتی و آموزشی میان شهرداری سنندج و سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان كردستان منعقد شد

با هدف ارتقاء سطح دانش و آگاهی کارکنان:تفاهم نامه مهارتی و آموزشی میان شهرداری سنندج و سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان كردستان منعقد شد

با هدف ارتقاء سطح دانش و آگاهی کارکنان شهرداری سنندج صبح امروز تفاهم نامه آموزشی و مهارتی فی مابین شهرداری سنندج و سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج: صبح امروز با حضور شهردار و مدیر کل سازمان آموزش و فنی حرفه ای استان  تفاهم نامه  آموزشی مهارتی امضاء شد.
شهردار سنندج اظهار داشت: آموزش كاركنان يك امر ضروری و حائز اهمیت است كه بايد بطور مستمر تداوم داشته باشد تا فعالیتهای یک نهاد مثمر ثمر واقع شود.
دکتر منوچهر فخری بیان کرد: در حقيقت يكي از راههای اصولي و منطقي  در جهت استفاده بهینه از تمامی  ظرفیتها و پتانسیل نیروی انسانی آموزش ضمن خدمت کارکنان است.
وی گفت: شهرداریها از جمله نهادهایی هستند که با مردم بیشترین ارتباط را دارند و در تمامی زمینه های اعم از فرهنگی، عمرانی، خدماتی و اجتماعی به مردم خدمات ارائه می نمایند.
دکتر فخری افزود: برگزاری دوره های آموزشی در تمامی زمینه ها برای کارکنان و کارشناسان شهرداری در جهت ارائه خدمات شایسته به شهروندان بسیار حائز اهمیت است.
وی تاکید نمود: آموزش صحیح و اصولی هم یکی از فاکتورهایی است که باید مورد توجه قرار گیرد و آموزشها باید بر اساس خواست و نیازمندیهای آن اداره صورت گیرد.
شهردار سنندج عنوان کرد: آموزش کارکنان شهرداری با جدیت پیگیری خواهد شد و باید تمامی کارکنان شهرداری در تمامی پستها و مشاغل در این کلاسهای آموزشی و مهارتی شرکت نمایند.
 مدیر کل سازمان آموزش و فنی و حرفه ای  استان کردستان گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای یکی از سازمانهای است که با داشتن زیرساختهای لازم جهت آموزش و همچنین داشتن اساتید ماهر و باتجربه در رشته های مختلف می تواند درآموزش ضمن خدمت کارکنان بسیار مثمر ثمر باشد.
جمیل احمدی بیان کرد: لازمه ارتقاء بهره وری هر نهادی نیروی انسانی آن دستگاه است که داشتن نیروهای متخصص و آموزش دیده می تواتد در ارائه خدمت سازنده موثر باشد.
وی اعلام کرد: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده این سازمان آمادگی لازم برای آموزش تمای کارکنان شهرداری اعم از کارگران خدماتی و کارشناسان فنی  را دارد.
احمدی تاکید کرد: امضاء تفاهم نامه آموزش و مهارتی با دستگاههای اجرایی نظیر شهرداری می تواند بازده مناسبی در جهت ارائه خدمات مناسب را داشته باشد.
وی عنوان کرد: خوشبختانه عملکرد شهرداری در یک سال اخیر در تمامی بخش های بسیار مناسب بوده و موجبات  رضایتمندی شهروندان را فراهم نموده است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ابراز امیدوراری نمود: با برنامه ریزی مناسب و اعلام نیاز های آموزش از سوی شهرداری بتوانیم گام مهمی در جهت ارتقاء سطح دانش و آگاهی کارکنان شهرداری برداریم. 
کد خبر :     ۴۸۲۷تاريخ :      ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ساعت :     ۱۰:۵۷:۳۳

شناسه خبر : 6133

این خبر رو هم ببینید

مریوان حلبچه ای برندە «جایزه مترجم اقلیم کردستان» شد

به نقل از ایسنا، این مترجم در این باره گفت: روز شنبه (یکم آذرماه ۹۹) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − یازده =