خانه / اجتماعی / با هر فردی که به خانواده شهدا توهین کند، برخورد می‌کنیم

با هر فردی که به خانواده شهدا توهین کند، برخورد می‌کنیم

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به ماجرای انتشار ویدئویی در فضای مجازی که در آن یکی از اعضای شورای شهر کرمانشاه برخوردی نامناسب و توهین آمیز با همسر یکی از شهدا داشت؛ گفت: با هر فردی که بخواهد به شهدا و خانواده شهدا توهین کند، در هر جایگاه و مقامی که باشد برخوردی شدید و عبرت آموز خواهیم داشت.

به گزارش کردپرس شهرام کرمی، اظهار کرد: پس از آگاهی از این حادثه تاسف بار، بلافاصله از منظر حقوق عامه و به عنوان مدعی العموم مردم کرمانشاه حکم جلب این عضو شورای شهر را صادر کردیم.

وی تصریح کرد: این فرد روز چهارشنبه گذشته( ۹ مهر) بازداشت شد و پس از اینکه تذکرات لازم را به او دادیم، پنجشنبه آزاد شد.

دادستان کرمانشاه در ادامه با تاکید براینکه شهدا و خانواده های آنها خط قرمز دستگاه قضایی هستند، اعلام کرد: هرکسی در هر جایگاه و مقامی که باشد، اگر بخواهد به شهدا و خانواده های شهدا توهین کند، با او برخوردی جدی خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: آرامش کنونی که در جامعه داریم را مدیون خون شهدا و فداکاری خانواده هایشان هستیم، لذا با هرگونه توهین به آنها باشدت و عبرت آموز برخورد خواهیم کرد.

کرمی با بیان اینکه تکریم شهدا و خانواده هایشان وظیفه‌ای همگانی است، گفت: باید تلاش کنیم که همواره احترام خانواده های شهدا را نگاه داریم و در این راستا دستگاه قضایی استان حامی این خانواده های بزرگوار خواهد بود.

شناسه خبر : 23937

این خبر رو هم ببینید

رهبر انقلاب: نباید بگذاریم اختلاف در کشور رخ دهد/ در ایران شیعه و سنی در کنار هم قرن‌هازندگی کردند و می‌کنند

رهبر معظم انقلاب با تحسین گرایش مردمی و محسوس دولت، تقویت و تکمیل این حرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =