خانه / ورزشی / برترین‌های مسابقات پاورلیفتینگ انتخابی کردستان مشخص شدند  

برترین‌های مسابقات پاورلیفتینگ انتخابی کردستان مشخص شدند  

مسابقات پاورلیفتینگ انتخابی استان کردستان در چهار رده سنی، ظهر امروز با معرفی نفرات و تیم‌های برتر به کار خود پایان داد.
 

رقابت‌های پاورلیفتینگ انتخابی استان کردستان در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان از روز گذشته در سالن آزادی این شهرستان آغاز شده بود.
در این مسابقات ۷۶ ورزشکار از شهرستان‌های سنندج، سقز، دیواندره، قروه، مریوان و سروآباد حضور داشتند و در نهایت دقایقی قبل تیم‌ها و نفرات برتر معرفی شدند.
در بخش انفرادی رده سنی نوجوانان که در هشت وزن برگزار شد، مبین سهرابی، فرشید اعظمی، سید فؤاد عباسی، راشد امین‌پور و زانکو قاسمی از شهرستان دیواندره، پویا غلام‌مرادی، توحید سنگآب و پوریا جواهری از سنندج در اوزان ۵۳ تا ۱۲۰ کیلوگرم قهرمان شدند و در یک وزن نیز رقابت انجام نشد.
در بخش تیمی این رده نیز تیم “خوره‌لات” دیواندره با ۸۰ امتیاز قهرمان شد و تیم‌های بهتن سنندج با ۴۵ امتیاز و مریوان با ۲۷ امتیاز به ترتیب بر سکوهای دوم و سوم ایستادند.
در بخش انفرادی رده سنی جوانان، محمد شیخ‌ویسی، اکبر رجبی و طیب حسین‌زاده از بیجار، میلاد باباخانی، محمد زرین‌پور، زانیار اصلانی از سنندج، میثم حسینی از سقز، ریبوار فتحی از دیواندره، اسماعیل فرجی و ماهان روزمیک از دیواندره در اوزان ده‌گانه موفق به کسب نشان طلا شدند.
در بخش تیمی این رده سنی بیجار با ۵۶ امتیاز قهرمان شد و پس از این تیم بهتن سنندج با ۴۲ امتیاز و امیری دیواندره با ۴۰ امتیاز عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
در بخش انفرادی رده سنی بزرگسالان نیز رزگار باباویسی از دیواندره، میلاد مطلبی از بیجار، عادل فاتحی، آرمان مقصودی، داریوش محمدی، رحمان خالدیان، سامان امینی و سوران روحزاد از سنندج در اوزان مختلف صاحب گردن‌آویز طلا شدند.
در بخش تیمی رده سنی بزرگسالان نیز المپیک سنندج با ۱۳۱ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد و باشگاه‌های بهتن سنندج و بیجار با ۵۶ و ۲۷ امتیاز سکوهای دوم و سوم را از آن خود کردند.
در بخش انفرادی رده سنی پیشکسوتان و در “مستر” ۴۰ تا ۴۹ سال حشمت‌الله کاووسی، هاشم اسکندرنژاد و علی رسولی از سنندج و احمد حسنی از سقز عناوین قهرمانی در اوزان مختلف را تصاحب کردند.
در مستر ۵۰ تا ۵۹ سال امین صالحی از سنندج و محسن انصاری از سقز قهرمان شدند و در مستر ۶۰ تا ۶۹ سال نیز حسین میرکی و ناصر اسدی از سنندج بر سکوی نخست ایستادند، ضمن آنکه در مستر ۷۰ سال به بالا نیز تنها یک شرکت‌کننده حضور داشت که خالد صلاحی از سنندج موفق به کسب عنوان قهرمانی در این گروه سنی شد.
در رده‌بندی تیمی رده سنی پیشکسوتان، باشگاه بهتن سنندج با ۴۸ امتیاز عنوان قهرمانی را به دست آورد و تیم‌های المپیک سنندج و هیئت سقز به ترتیب با ۴۲ و ۲۹ امتیاز سکوهای دوم و سوم را از آن خود کردند.
این مسابقات به قضاوت کمیته پاورلیفتینگ استان زیر نظر سیدجمیل ولایتی برگزار شد و هیئت ژوری رقابت‌ها شامل سیامک بازاللهی، میلاد قریشی، احسان معماری و سامان یاری بودند.
داوری این رقابت‌ها را نیز رضا فیضی، کوروش زیبایی، فرید قهرمانی ، جلیل غلامی، حسین ولایتی، اسماعیل مرادی، فرید بنیادپور، داریوش سلیمان‌پور و سالار لطف‌یار برعهده داشتند.
گفتنی است نفرات برتر مسابقات انتخابی استان کردستان قرار است طبق نظر کمیته فنی اوایل بهمن ماه به رقابت‌های پاورلیفتینگ قهرمانی کشور اعزام شوند.

شناسه خبر : 11201

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =