خانه / سیاسی / برنامه‌ای برای برخورد با دراویش نداریم/ دستگیری دراویش دروغ است

برنامه‌ای برای برخورد با دراویش نداریم/ دستگیری دراویش دروغ است

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه هیچ برنامه‌ای برای برخورد با دراویش در تهران نداشته و نداریم، گفت: اخبار و اطلاعات مبنی بر دستگیری یا برخورد با دراویش کاملا دروغ است.


سردار حسین رحیمی در حاشیه بازدید رئیس پلیس مسکو از پلیس فاتب در جمع خبرنگاران گفت: اخبار و اطلاعات مبنی بر دستگیری یا برخورد با دراویش کاملا دروغ است و رسانه های معاند به این مسائل دامن می زنند.

وی گفت: نه پلیس و نه دادستانی هیچ برنامه ای برای برخورد با دراویش در تهران نداشته و نخواهند داشت.

وی با اشاره به اخباری مبنی بر برخورد با دراویش گفت: این برخورد نیز ناشی از دروغ پراکنی رسانه های معاند بود و یکسری اقدامات هم از سوی برخی افراد که از رافت و رحمت پلیس سوءاستفاده کردند ، صورت گرفته بود.

وی گفت: تاکید می کنیم همه باید قوانین و مقررات را در چارچوب نظام رعایت کنیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره مسابقات جام جهانی و برنامه پلیس برای حضور در مسکو گفت: گروه های کارشناسی از پلیس های ایران به مسکو رفتند و مذاکراتی نیز داشته ایم در حال حاضر در حال رایزنی هستیم.

ژنرال سرگئی پلاخیخ رئیس پلیس مسکو نیز در پاسخ به سوالی درباره مسابقات جام جهانی گفت: ما همه آماده سازی ها را انجام داده ایم و تمهیدات بسیاری اندیشیده شده است.

وی گفت: این تمهیدات به ویژه برای برگزاری مسابقات، اسکان توریست ها و موارد لجستیک بوده و قطعا مسابقات با امنیت کامل و به خوبی برگزار می شود.

شناسه خبر : 21303

این خبر رو هم ببینید

چندین سند همکاری میان ایران و هند امضا می‌شود

رئیس جمهور گفت: مسیر روابط دو کشور مهم ایران و هندوستان در یک مسیر مثبت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یک =