خانه / اجتماعی / به اتهامات محمدرضا رحیمی رسیدگی می‌شود

به اتهامات محمدرضا رحیمی رسیدگی می‌شود

پس از صدور کیفرخواست برای محمدرضا رحیمی و ارسال پرونده او به دادگاه کیفری استان تهران، این پرونده برای رسیدگی به شعبه ۷۶ این مرجع قضایی ارجاع شده است

۱۳۹۳ شنبه ۱۶ فروردین ساعت ۱۱:۱۰
قاضی افتخاری سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران یکشنبه ۲۵ اسفند ۹۲ از صدور کیفرخواست برای محمدرضا رحیمی خبر داد و اکنون این پرونده برای رسیدگی به یکی از شعب دادگاه‌های کیفری استان تهران یعنی شعبه ۷۶ این مرجع قضایی ارجاع شده است.
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، قاضی افتخاری سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران یکشنبه ۲۵ اسفند ۹۲ از صدور کیفرخواست برای محمدرضا رحیمی خبر داد و اکنون این پرونده برای رسیدگی به یکی از شعب دادگاه‌های کیفری استان تهران یعنی شعبه ۷۶ این مرجع قضایی ارجاع شده است.
افتخاری پیش از این، از ذکر عناوین اتهامی معاون اول دولت احمدی‌نژاد و همچنین توضیح دادن درباره اینکه آیا رحیمی بیش از بیست عنوان اتهامی دارد یا خیر، خودداری کرده بود.
محمدرضا نادری وکیل‌مدافع محمدرضا رحیمی نیز از بیان توضیحات در این رابطه خودداری کرد.
دادستانی تهران روز شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۲ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده بود که از محمدرضا رحیمی تحقیق به عمل آمده و در حال حاضر با صدور قرار وثیقه‌ مناسب و تأمین آن، آزاد است.
به گزارش برنا، سخنگوی قوه قضاییه نیز در نشست خبری ۱۲ اسفند در پاسخ به سئوالی درباره صحت صدور قرار مجرمیت یکی از مسئولان دولت سابق در پرونده‌های بیمه و ارز و وجود ۲۵ یا ۲۹ عنوان اتهامی برای او، گفت: اصل موضوع صحیح است و قرار مجرمیت برای این فرد صادر شده است، اما از تعداد اتهامات مطلع نیستم و در صورت اطلاع هم نمی‌توانستم بیان کنم.

شناسه خبر : 9355

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هجده =