خانه / سیاسی / به همت کتابخانه های عمومی کردستان؛ نمایشگاهی با ۱۲۰۰ عنوان کتاب در سنندج برپا شد

به همت کتابخانه های عمومی کردستان؛ نمایشگاهی با ۱۲۰۰ عنوان کتاب در سنندج برپا شد

سنندج- نمایشگاه کتابی با هزار و ۲۰۰ عنوان کتاب در زمینه های مختلف به مناسبت بازگشایی مدارس در کتابخانه فردوسی شهرسنندج برپا شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی کردستان صبح امروز در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در جمع خبرنگاران گفت: در این نمایشگاه یک هزار و ۲۰۰ عنوان کتاب در ۳ هزار نسخه به نمایش عمومی در آمده است.
اسماعیل احمدی بیان کرد: این نمایشگاه با همکاری کتابخانه های عمومی و انتشارات کالج سنندج به مناسبت بازگشایی مدارس در کتابخانه فردوسی سنندج برپا شده است.
احمدی افزود: در این نمایشگاه کتاب‌هایی با موضوع‌های مختلف اعم از سیاسی، اقتصادی، مذهبی، کمک درسی و غیره در معرض بازدید عموم قرار گرفته است.
مدیرکل کتابخانه‌های استان کردستان بیان کرد: در این نمایشگاه به علاقه‌مندان خرید کتاب، تخفیف‌های مناسبی برای ترویج کتاب‌خوانی داده خواهد شد.
وی  به بخش ویژه این نمایشگاه  اشاره کرد و افزود: در این نمایشگاه کتاب‌های کوردی از نویسندگان بومی به نمایش عمومی گذاشته شده است و علاقمندان می توانند با خرید این کتاب ها از این بخش حمایت کنند.
وی اظهارداشت: این نمایشگاه کتاب  از امروز تا ۶ آبان ماه از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۹ عصر برای استفاده و بازدید شهروندان برپا است.

شناسه خبر : 11407

این خبر رو هم ببینید

مبارزه با فساد در کردستان در انتظار تحرک جدی تر

یکی از اولین سفرهای استانی، آیت الله رییسی، رییس دستگاه قضا در بدو انتصاب به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 3 =