خانه / دینی / تاکید تجمع العلماء المسلمین لبنان بر حمایت از ملت فلسطین

تاکید تجمع العلماء المسلمین لبنان بر حمایت از ملت فلسطین

در پی گسترش تجاوزات رژیم صهیونیستی بر ضد ملت مظلوم فلسطین و مقدسات اسلامی، تجمع العلماء المسلمین لبنان بر لزوم حمایت از ملت فلسطین تاکید کرد

تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۲
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، تجمع العلماء المسلمین در بیانیه ای تاکید کرد: بحران های منطقه ای شامل کشتار مستمر و توسعه فضای فتنه، از سوی صهیونیستها ساماندهی می شود.
در ادامه این بیانیه آمده است: ادامه تجاوزات و نسل کشی فلسطینیان توسط رژیم صهیونیستی از سویی و بحرانهای منطقه ای از سوی دیگر توطئه ای برای مشغول ساختن مسلمانان در امور داخلی و فراموشی مسئله اصلی مسلمین، یعنی آزادی فلسطین است.
تجمع العلماء المسلمین در ادامه با برشمردن جنایتهای اخیر رژیم صهیونیستی و محکوم کردن آن، اعلام کرد: ربودن و کشتن جوان فلسطینی، بستن مسجدالاقصی، و منع مسلمانان از احیای شبهای ماه مبارک رمضان از جمله اقدامات صهیونیستهاست.
این بیانیه می افزاید: از مقاومت اسلامی می خواهیم با همه طیفهای آن اتاق عملیات یکپارچه شکل دهند و در حالی که نقش اتحادیه عرب در دفاع از ملت فلسطین کمرنگ تر از هر زمان دیگری است، در برابر توطئه های رژیم صهیونیستی مقاومت و پایداری کنند.
تجمع العلماء المسلمین ضمن اعلام حمایت از مقاومت، همچنین از ملتهای عربی خواست در برابر فتنه ای که در منطقه به راه افتاده ایستادگی کرده و نسبت به دسیسه ای که بر ضد امت اسلامی با عنوان دولت اسلامی عراق و شام(داعش) به وجود آمده، هوشیار باشند.

شناسه خبر : 5793

این خبر رو هم ببینید

جایگاه ویژه شب نیمه شعبان از نظر اهل سنت/ قصیده‌خوانی و ذکر ادعیه در مساجد و منازل مردم کردستان

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: شب نیمه شعبان از نظر بزرگان و مشایخ اهل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + نوزده =