خانه / دینی / تجمع العلماء المسلمین: گروههای تكفیری در خدمت طرح امریكایی – صهیونیستی هستند

تجمع العلماء المسلمین: گروههای تكفیری در خدمت طرح امریكایی – صهیونیستی هستند

تجمع العلماء المسلمین تاكید كرد: گروههای تكفیری نماینده اهل سنت نیستند بلكه عواملی برای خدمت به طرحهای امریكایی – صهیونیستی هستند

تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۲
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، “تجمع العلماء المسلمین”در بیانیه ای با اشاره به درگیریهای اخیر در شهر طرابلس لبنان، ‌این اقدامات را در راستای مسلح كردن تكفیریها و تشكیل دولت مورد نظر خود توصیف كرد.
در این بیانیه با انتقاد از نقش برخی جریانهای داخلی در قبال این بحران، آمده است: در وضعیت كنونی شاهدیم كه برخی جریانها به دلیل منافع سیاسی و حزبی خود همراستا با تكفیریها گام بر می دارند و به صورت علنی از آنها حمایت می كنند.
در ادامه این بیانیه همچنین از نقش مقاومت در مقابله با طرح تكفیریها و دورساختن آنان از مرز لبنان و محاصره آنها در عرسال و القلمون تقدیر شده است.
این بیانیه می افزاید:گروههای تكفیری نماینده اهل سنت نیستند و ادعای حمایت از اهل سنت از سوی آنها نیز دروغ است؛‌آنها تنها تامین كننده منافع و اجرا كننده طرح های امریكایی – صهیونیستی در منطقه می باشند.

شناسه خبر : 5693

این خبر رو هم ببینید

واکنش علمای اهل سنت سراسر کشور به هتک حرمت پرچم رسول‌الله؛ حضرت محمد(ص) خط قرمز همه مسلمانان است/ آشوبگران بدنبال اهداف ضدامنیتی هستند

به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پی اتفاقات و ناآرامی اخیر در سروان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 4 =