خانه / سیاسی / تحقق بخشي از وعده هاي سفر وزير بهداشت به كردستان

تحقق بخشي از وعده هاي سفر وزير بهداشت به كردستان

قديمي از تحویل یکدستگاه سی تی اسکن پیشرفته اسپیرال به بیمارستان امام خمینی(ره) سقز و یک دستگاه سونوگرافی داپلر رنگی به بیمارستان بانه به ارزش حدود سه میلیارد تومان که در سفر وزیر بهداشت به کردستان مصوب شده بود خبر داد.

دکتر طيب قديمي، از تحويل يکدستگاه سي تي اسکن پيشرفته اسپيرال به بيمارستان امام خميني(ره) سقز و يک دستگاه سونوگرافي داپلر رنگي به بيمارستان بانه به ارزش حدود سه ميليارد تومان که در سفر وزير بهداشت به کردستان مصوب شده بود خبر داد.
وي ضمن تشکر و قدرداني از وزير محترم بهداشت، اين سفر را دستاوردي اساسي براي تحقق کامل تحول نظام سلامت در کردستان دانست و افزود: اين امر نشانه جديت و پايبندي وزير بهداشت در اجراي مصوبات سفر است و من از طرف تمامي مردم غيور و قدرشناس استان از جناب دکتر هاشمي سپاسگزارم و اميدوارم دعاي خير اين مردم هميشه قرين و همراهشان باشد.
وي از تشکيل کميته پيگيري اجرايي کردن تمامي مصوبات بلافاصله بعد از سفر وزير خبر داد.
به گزارش ايسنا، دكتر قديمي خاطرنشان کرد: در اين سفر ۴۶ مصوبه براي ارتقاي وضعيت بهداشتي درماني کردستان به تصويب مقام عالي وزارت بهداشت رسيد و ارزش اين مصوبات به دهها ميليارد تومان اعتبار خواهد رسيد.

شناسه خبر : 16837

این خبر رو هم ببینید

شورای عالی افتاء و دبیرخانه ائمه جمعه و جماعات استان کردستان؛ ادعای رهبری جهان توسط استکبار جهانی توهمی بیش نیست/نژادپرستی ریشه در تاریخ استکبار جهانی دارد

مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور و شورای عالی افتاء و دبیرخانه ائمه جمعه و جماعات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =