خانه / اجتماعی / تخفیف ۲۲ درصدی عوارض شهرداری در شهرستان سقز  

تخفیف ۲۲ درصدی عوارض شهرداری در شهرستان سقز  

شهردار سقز گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر ۲۲ درصد تخفیف برای کلیه عوارض های شهرداری سقز در نظر گرفته شده است.
 

 
ضیاالدین نعمانی در جلسه کمیته های چندگانه ستاد دهه مبارک فجر شهرستان سقز با بیان اینکه عظمت و اقتدار کنونی ایران مرهون حماسه مردم در سال ۵۷ است، اظهار کرد: دهه فجر تجدید میثاق آحاد ملت با آرمان های امام(ره) و شهدا است.
وی گفت: امیدواریم با مجموعه برنامه‌هایی که در  حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و هنری در ایام با شکوه دهه فجر برای شهروندان برگزار می شود ، بخش کوچکی از دین خود را به مردم انقلابی سقز ادا کنیم .
شهردار سقز  با بیان اینکه شهرداری برنامه‌های این ایام را در چندین محور با رویکرد مردمی تدوین کرده است، افزود: ایجاد شور و نشاط اجتماعی از شاخصه های اصلی برنامه های دهه فجر امسال سقز است.
وی  با اشاره به ضرورت پاسداشت ایام الله دهه فجر به عنوان میراث بزرگ امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد: نصب پنج بالن بزرگ در پنج نقطه شهر با مزامین دهه مبارک فجر ، برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و هنری و تخفیف ۲۲ درصدی انواع عوارض های شهرداری از جمله برنامه هایی است که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر توسط شهرداری در سقز اجرا خواهد شد.
نعمانی افزود: در این ایام الله افتتاح کارخانه بازیافت زباله از سوی شهرداری  نیز در دستور کار قرار دارد.
 
 

شناسه خبر : 9655

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =