خانه / فرهنگی / تشکيل شوراي فرهنگي در روستاهاي کردستان  

تشکيل شوراي فرهنگي در روستاهاي کردستان  

اين طرح در ۴ بخش مرکزي با محوريت روستاي سرآب قاميش ، بخش کلاترزان با محوريت شويشه ، بخش سيروان با محوريت گلين و بخش حسن آباد با محوريت حسن آباد تشکيل شده است

معاون امور فرهنگي و جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان از تشکيل شوراي فرهنگي برای جذب حداکثري جوانان به مباحث فرهنگي و تحقق اهداف سازماني در روستاهاي تابعه استان خبر داد .
مکتب داري گفت : اين طرح در ۴ بخش مرکزي با محوريت روستاي سرآب قاميش ، بخش کلاترزان با محوريت شويشه ، بخش سيروان با محوريت گلين و بخش حسن آباد با محوريت حسن آباد تشکيل شده است .
وي با اشاره به اين مطلب که شورا به صورت پايلوت در اين بخش ها تشکيل شده است ، افزود  انتظار مي رود با برنامه ريزي جامع تر در آينده نزديک شاهد تشکيل شوراي فرهنگي در تمامي روستاهاي کردستان باشيم.
معاون امور فرهنگي و جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان گفت : هدف از تشکيل شورا در روستاها جلوگيري از موازي کاري دستگاه ها و نهادهاي مستقر در روستاها است.
مکتب داري يادآور شد : ساماندهي و شکل گيري کليه فعاليت ها در حوزه هاي اجتماعي ، فرهنگي ، ورزشي و جذب جوانان از ديگر اهداف تشکيل شورا فرهنگي روستاها است.منبع: صداوسیمای کردستان

شناسه خبر : 4969

این خبر رو هم ببینید

سفارش روایات مبنی برحرمت قتال با مسلمانان، در صحیح بخاری

صحیح بخاری روایتی را نقل می کند که بین محدثین مشهور است. در این روایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + ده =