خانه / سیاسی / تعیین۲۳ نقطه از سطح شهر سنندج برای تبلیغات کاندیداها

تعیین۲۳ نقطه از سطح شهر سنندج برای تبلیغات کاندیداها

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج گفت: با هدف برقراری نظم و جلوگیری از اغتشاش بصری تبلیغات محیطی کاندیداها، ۲۳ نقطه از سطح شهر سنندج جهت تبلیغات کاندیداها تعیین شد.

به گزارش کردپرس جلسه هماهنگی تبلیغات محیطی کاندیداهای مجلس خبرگان و نمایندگی مجلس شورای اسلامی با حضور مدیران مناطق و روسای سازمانهای تابعه در دفتر معاون خدمات شهری برگزار شد.
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج بیان: با توجه به آغاز تبلیغات کاندیداهای مجلس خبرگان و همچنین شروع تبلیغات نامزدهای مجلس شورای اسلامی در هفته جاری این سازمان تمهیدات لازم را در خصوص تعیین نقاط برای تبلیغ کاندیداها با هماهنگی حوزه سیاسی فرمانداری در نظر گرفته است.
هه تاو فریدونی اظهار داشت: با هدف برقراری نظم و جلوگیری از اغتشاش تبلیغات محیطی کاندیداها نقاط پرتردد سطح شهر برای تبلیغ این دوره از انتخابات در نظر گرفته شده است.
وی از تعیین ۲۳ نقطه از سطح شهر برای تبلیغ کاندیداهای مجلس خبرگان و نمایندگی مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: این نقاط عبارت است از میدان انقلاب، پل فردوسی، میدان آزادی، چهارراه انقلاب، یستگاه عباس آباد، میدان کاوه، میدان کارگر، محله اسلام آباد، سه راه بعثت، میدان لشکر، میدان گاز، شهرک سعدی، پارک شانو، سه راه ادب، میدان بهاران، جلو مسجد قبا، نواحی منفصل ( نایسر، حسن آباد و ننله )، میدان نبوت، سه راه اکباتان، دگایران و جلو اداره بهزیستی شهرستان واقع در چهاره راه مولوی می باشد.
فریدونی تاکید کرد: فضای تعیین شده برای انجام تبلیغات محیطی به خوبی اقدامات تبلیغی کاندیداها را در کل سطح شهر پوشش می دهد و این سازمان با نصب داربست و بنر در نقاط تعیین شده تمام تلاش خود را برای آماده کردن زیرساخت های تبلیغات محیطی کاندیداها انجام داده است.
وی به کاندیداها توصه نمود: برای رعایت حقوق شهروندی و مهیا نمودن انتخاباتی سالم و رقابتی، تبلیغات خود را در نقاط تعیین شده انجام داده و فعالیتهای تبلیغاتی خود را در چار چوپ قانون انجام دهند. کد مطلب: ۱۰۰۹۲۳  |  تاريخ: ۱۳۹۴/۱۱/۲۵  |  ساعت: ۱۶ : ۵۵لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 14189

این خبر رو هم ببینید

پایان سرمایه گذاری سیاسی “اسرائیل” در اقلیم کردستان عراق

“هرگز به ذهن رهبران سیاسی کرد و به ویژه بارزانی ها نمی رسید روزی فرا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 10 =