خانه / اجتماعی / تغییر مدیران در کردستان بر اساس تدین، اخلاق گرایی و کارآمدی صورت خواهد گرفت

تغییر مدیران در کردستان بر اساس تدین، اخلاق گرایی و کارآمدی صورت خواهد گرفت

با توجه به ماهیت فرهنگی استان و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی )در نامگذاری کردستان به عنوان استانی فرهنگی باید به سمت تغییر نگرش امنیتی به سمت نگرش فرهنگی حرکت کنیم.

استاندار کردستان گفت: تغییر مدیران دراین استان بر اساس تدین،اخلاق گرایی و کارآمدی صورت خواهد گرفت و افراد دارای سابقه اجرایی مناسب بکارگیری می شوند.
 
به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی، عبدالمحمد زاهدی در نهمین جلسه شورای اداری استان کردستان با موضوع تودیع و معارفه معاونین سیاسی ا منیتی و توسعه منابع انسانی استاندار با بیان مطلب اظهار داشت: با توجه به ماهیت فرهنگی استان و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی )در نامگذاری کردستان به عنوان استانی فرهنگی باید به سمت تغییر نگرش امنیتی به سمت نگرش فرهنگی حرکت کنیم.
 
وی افزود: رهبر  معظم انقلاب در منویات خود همواره بر لزوم حفظ اتحاد و انسجام اسلامی در جامعه تاکید کرده که در این راستا کردستان به عنوان نمونه ای بارز از اتحاد و انسجام در کشور بشمار رفته و مردم  اهل تشیع  و تسنن استان قرنها در کمال برداری و همدلی در کنار هم زندگی کرده  و می کنند.
 
زاهدی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر کشوری مقتدر در سطح منطقه است و در این رابطه اخیرا  ریاست محترم جمهوری نیز در اجلاس جهانی داووس در سویس به خوبی دیدگاه ها و سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی را در ارتباط با جامعه جهانی تبیین کردند و شرایط مناسبی  را برای ارتباط بیشتر کشورمان به ویژه در بحث اقتصادی با سایر کشورهای جهان مهیا کردند.
 
وی تصریح کرد: به دلیل فرارسیدن ایام تعطیلات نوروز باید با تشکیل ستاد تسهیلات نوروزی در استان و با برنامه ریزی شرایط لازم رابرای استقبال و پذیرایی از مهمانان و مسافران نوروزی در استان فراهم نموده تا آنها با خاطره خوبی استان را ترک کرده  وبا  تبلیغ ارزش های فرهنگی استان موجب جلب دیگر هموطنان کشور را به سمت کردستان مهیا کنند.
 
استاندار کردستان اجرای قانون هدفمندی یارانه ها را موجب برقراری عدالت اجتماعی در جامعه دانست وگفت: خوشبختانه با وجود وفاق ملی برای  اجرای این قانون در این راستا نیز دولت امید و تدبیر با تشکیل تیم قوی اقتصادی و همکاری با مجلس تمام توان خود را برای اجرای این مرحله ازهدفمندی یارانه بکار خواهد بست.
 
وی به مصرف بالای انرژی در کشور اشاره کرد و گفت: یکی از موضوعات مهم در بحث هدفمندی یارانه ها بحث واقعی کردن قیمت حامل های انرژی است که متاسفانه  پایین بودن قیمت این حامل های موجب افزایش  مصرف بی رویه انرژی شده که این موضوع ضمن تخریب مباحث زیست محیطی موجب هدر رفت سرمایه های ملی خواهد شد.
 
در این آیین که با حضور جمعی از نماینده گان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اداری استان برگزار شد ،استاندار کردستان با تقدیم لوح از تلاش های ایرج حسن زاده معاون اسبق سیاسی امنیتی و اجتماعی ،آرش لهونی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی ، محمد پور جعفری مدیر کل سیاسی و انتخابات و مرتضی جوانمردی مدیر کل روابط عمومی و بین الملل تقدیر و  طی احکامی جداگانه علیرضا آشناگر را به سمت سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی، حسین فیروزی را به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان منصوب کرد.
 
لازم به ذکر است عبدالمحمد زاهدی قبلا نیز طی حکمی کوهسار دادور را به سمت مدیر کل روابط عمومی و امور بین المل استانداری منصوب  و در شورای هماهنگی روابط عمومی های استان معرفی نمودند./
 
 

شناسه خبر : 9557

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 9 =