خانه / فرهنگی / تقدیر معاون وزیر ازعملکرد معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش کردستان

تقدیر معاون وزیر ازعملکرد معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش کردستان

سنندج – معاون وزیر آموزش و پرورش با ارسال نامه ای از عملکرد و برنامه های حوزه تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، معاون تربیت بدنی وزیر آموزش و پرورش از عملکرد معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کردستان به دلیل فعالیت سال اخیر تقدیر و تشکر کرد.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان در گفتگو با خبرنگار، گفت: مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در این نامه اجرای المپیاد ورزشی درون مدرسه ای، توسعه پایگاه های استعدادیابی، برگزاری جشنواره نوجوان سالم، آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارتقاء آموزش سلامت دانش آموزان را از جمله شاخص های برتر استان کردستان در نظارت و ارزشیابی صورت گرفته توسط وزارت آموزش و پرورش عنوان کرده و این فعالیت ها را شایسته تقدیر دانسته است .
 افشین خوش گوار عنوان کرد: معاون وزیر در این نامه اظهار امیدواری کرده است، با استمرار مطلوب فعالیت های صورت گرفته توسط حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت استان کردستان، شاهد توسعه سلامت جسمانی، روانی و افزایش نشاط و شادابی در دانش اموزان باشیم.
 گفتنی است در سال تحصیلی جاری ۱۶۰هزار نفر دانش آموز استان  کردستان  در طرح ارتقاء سلامت، ۳۶هزار نفر در طرح آموزش پیشگیری، ۱۰۶ هزار نفر در المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای و۳هزار نفر در جشنواره نوجوان سالم شرکت داشته اند.

شناسهٔ خبر: ۳۶۹۱۵۴۳ – سه‌شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ – ۱۱:۱۷
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 4133

این خبر رو هم ببینید

کمین دود غبارآلود سر راه جوانان / وفا رحیمی*

تفریحات ناسالم همچون قلیان کشیدن، پرسه در خیابان و پارک‌ها، چرخیدن در فضای مجازی، نزاع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =