خانه / جریانات تکفیری / تلفات سنگین تروریستهای داعش در استانهای «حماه» و «ادلب» سوریه

تلفات سنگین تروریستهای داعش در استانهای «حماه» و «ادلب» سوریه

یگانهای ارتش سوریه محل اختفاء و مواضع تک تیراندازان گروهک تروریستی داعش در روستای «تل عثمان» در شمال استان «حماه» را هدف قرار دادند که به هلاکت و زخمی شدن شمار زیادی از تروریستها انجامید.


به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، یگانهای ارتش سوریه با پشتیبانی آتش توپخانه محل اختفاء و مواضع تک تیراندازان گروههای تروریستی وابسته به داعش در روستای «تل عثمان» و مناطق مجاور آن در حومه شمالی استان «حماه» را هدف قرار دادند که در این حمله، شمار زیادی از تروریستها به هلاکت رسیده و یا مجروح شدند.

گزارشگر سانا می گوید که یگانهای ارتش سوریه روز دوشنبه با مشاهده حفر تونل توسط بولدوزرها و احداث سنگر به دست تروریستهای وابسته به «جبهه النصره» در روستای «الزکاء» در شمال غربی استان «حماء»، مواضع این تروریستها را مورد حمله قرار دادند که در پی آن شمار زیادی از تروریستها از محل متواری شدند.

همچنین در مناطق جنوبی استان «ادلب»، یک یگان ارتش سوریه مواضع تروریستهای «جبهه النصره» در حومه روستای «الخووین« را هدف حمله قرار دادند که این حمله، تروریستها متحمل تلفات سنگینی شدند.

همچنین یگانهای ارتش سوریه با اجرای عملیاتهای نظامی علیه اعضای باقیمانده گروه تروریستی داعش در (صحرای) «البادیه» سوریه مناطق جدیدی را در این استان میان دو شهر «حمص» و «دیر الزور» آزاد کردند.

این گزارشگر سانا اشاره کرد که یگانهای ارتش سوریه با انهدام وسائل نقلیه و تسلیحات تروریستهای داعش در منطقه حائل میان دیر الزور و حمص، حلقه محاصره را بر تروریستها تنگ تر کرده اند.

شناسه خبر : 21933

این خبر رو هم ببینید

خنثی شدن حمله داعش به مرزهای عراق و سوریه

فرماندهی گارد مرزی عراق با صدور بیانیه ای از خنثی شدن حمله گروه تروریستی داعش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =