خانه / سیاسی / تمهیدات ارتش برای خدمت به زائران اربعین/ استقرار ناوگان حمل و نقل

تمهیدات ارتش برای خدمت به زائران اربعین/ استقرار ناوگان حمل و نقل

ارشد نظامی ارتش در غرب کشور با بیان اینکه ستون ناوگان حمل و نقل در پایانه مهران و در طول مسیر استقرار داده شده است، گفت: ده ها دستگاه اتوبوس ارتش در مناطق یاد شده برای خدمت رسانی مستقر شده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ منوچهر کاظمی ارشد نظامی ارتش در منطقه غرب کشور با بیان اینکه یگان های ارتش جمهوری اسلامی ایران در روزهایی که کاروان های اربعین حسینی از طریق غرب و پایانه مهران عازم کربلا شده اند فعالیت های چشمگیری را برای زائرین در طول مسیر انجام دادند، اظهار کرد: اولین اقدام ارتش برای کاروان های اربعین حسینی برقراری امنیت در طول مسیر در کنار دیگر نیروهای نظامی منطقه بوده است.
وی ادامه داد: برپایی موکب ها و ایستگاه های صلواتی به نام مبارک حضرت سیدالشهدا(ع) و همچنین برپایی بیمارستان های صحرایی که شامل اتاق های جراحی، اورژانس، داروخانه و خدماتی که بتواند کمک های اولیه را برای زائرین فراهم آورد، از دیگر اقدامات ارتش بوده است.
امیر کاظمی با بیان اینکه از امروز کاروان های اربعین حسینی در حال برگشت به کشور هستند گفت: همانند روزهای رفتن زائرین، برای بازگشت این عزیزان نیز تمهیداتی را در طول مسیر اندیشیده ایم که بتوانیم سهمی را در خدمت رسانی به زائرین امام حسین(ع) داشته باشیم.
وی با اعلام اینکه از دیروز ستون ناوگان حمل و نقل در پایانه مهران و در طول مسیر استقرار داده شده است، تصریح کرد: ده ها دستگاه اتوبوس های ارتش جمهوری اسلامی ایران در مناطق یاد شده مستقر بوده و برای ترابری زائرین از پایانه مهران تا نزدیکترین منطقه به کرمانشاه آماده خدمات رسانی هستند.شناسهٔ خبر: ۲۹۹۰۴۵۷ – پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴ – ۱۰:۴۵

شناسه خبر : 14863

این خبر رو هم ببینید

سلامت قوه قضاییه بدون سلامت جریان وکالت ممکن نیست

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه سخن گفتن از سلامت قوه قضاییه بدون سلامت جریان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =