خانه / اجتماعی / توزیع بخاری‌های تابشی در ۷۷ مدرسه کامیاران  

توزیع بخاری‌های تابشی در ۷۷ مدرسه کامیاران  

مدیر اداره آموزش و پرورش کامیاران گفت: امسال توزیع و نصب بخاری‌های تابشی در ۷۷ مدرسه شهرستان کامیاران در دو نوبت انجام شده است.
 

نبی ساعدی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کامیاران که در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد، اظهار کرد: در حال حاضر در سطح شهرستان کامیاران ۱۴ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی و در ۱۵۲ واحد آموزشی با ۱۷۱۵ نفر پرسنل مشغول به تحصیل هستند.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ نوع بخاری غیر استاندارد در مدارس شهری و روستایی شهرستان وجود ندارد، گفت: زمستان امسال ۱۲۱هزار و ۸۰۰ لیتر سوخت به مدارس فاقد گاز شهرستان تحویل شده و نیز توزیع و نصب بخاری‌های تابشی در ۷۷ مدرسه این شهرستان در دو نوبت انجام شده است.
مدیر اداره آموزش و پرورش کامیاران با اشاره به گازکشی مدارس روستای شاهینی این شهرستان از نصب سیستم گرمایشی پکیج با سوخت گازوئیل و گاز در ۵ روستای این شهرستان خبر داد و تصریح کرد:در نصب بخاری تابشی در مدارس رتبه اول را در سطح استان داشته‌ایم.
وی با اعلام رشد ۳۰ درصدی کمک خیرین و مشارکت‌های مردمی در بخش آموزش پرورش گفت:از سال ۹۱ به بعد ۹۵ میلیون تومان کمک خیرین و مردم به آموزش و پرورش تعلق گرفته است.
ساعدی میزان توزیع شیر در مدارس شهرستان را در دو نوبت و هر نوبت ۳۶ هزار لیتر عنوان کرد و افزود: برای کنترل سالم و بهداشتی بودن شیر مدارس همکاران ملزم  به مصرف آن قبل از دانش آموزان هستند و این شیر در بین تمام مدارس ابتدایی، استثنایی و شبانه روزی توزیع می‌شود.
وی همچنین از میزان بالای قبولی دانش آموزان کامیارانی در دانشگاه‌های کشور خبر داد و گفت: از تعداد ۲۰۵۶ نفر شرکت کننده کنکور سراسری امسال در کامیاران ۱۱۹۳ نفر به دانشگاه‌های دولتی راه یافته‌اند و ۱۵ نفر، رتبه برتر را در این رقابت کسب کرده‌اند.
 

شناسه خبر : 9595

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =